Proizvodi na temu imunološki sustav

Dodaci prehrani za svaki dan

Zadatak imunološkog sustava je da zaštiti naše tijelo od bakterija, virusa, gljivica i parazita.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Vitamini Esencijalne masne kiseline Minerali Elementi u tragovima Alergeni Svojstva Ostale vitalne tvari Aminokiseline Antioksidansi Enzimi Vitalne gljive
Filteri

Imunološki sustav: 1 - 30 od 898 proizvoda

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat), 180 kapsule

  • organski vezan magnezijev glicinat
  • preporuča se za osjetljive osobe
€ 70,19 € 77,99 (€ 324,95 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Allergy Research Group Thyroid

Allergy Research Group Thyroid, 100 kapsule

  • goveđe tkivo štitnjače
  • nježno obrađeno
  • liofilizirano
€ 35,09 € 38,99 (€ 816,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Cink 30

pure encapsulations Cink 30, 60 kapsule

  • 30 mg cinka po kapsuli
  • od cink pikolinata
  • potpuno biljno
€ 32,84 € 36,49 (€ 2.189,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Natural D-manoza u prahu

ZeinPharma Natural D-​manoza u prahu, 200 g

  • dobiveno iz brezove kore
  • potpuno biljno i prirodno
  • bez aditiva
€ 71,09 € 78,99 (€ 355,45 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

  • sadrži aktivirani oblik vitamina B
  • jednostavno doziranje i unos
  • vegansko, bez glutena i laktoze
€ 41,39 € 45,99 (€ 827,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Nature Love Probiona kompleks kultura

Nature Love Probiona kompleks kultura, 120 kapsule

  • s inulinom iz organskog uzgoja
  • bakterijske kulture u enterički obloženim kapsulama
  • pakiranje za 2 mjeseca
€ 22,49 € 24,99 (€ 368,69 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations B-kompleks

pure encapsulations B-​kompleks, 120 kapsule

  • idealno za dugotrajnu upotrebu
  • sa svih 8 B vitamina
  • savršeno za svaki dan
€ 47,69 € 52,99 (€ 1.907,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

ConcenTrace® Trace Mineral Drops - mineralne kapi

Trace Minerals Research ConcenTrace® Trace Mineral Drops -​ mineralne kapi, 237 ml

  • iz jezera Great Salt Lake, Utah, SAD
  • 8 puta veća koncentracija nego u morskoj vodi
  • 100% prirodno, visokokoncentrirano i bez konzervansa
€ 37,79 € 41,99 (€ 159,45 / l)

Trenutno nije dostupno

Nature Love Cink i vitamin C

Nature Love Cink i vitamin C, 120 kapsule

  • cinkov bisglicinat
  • bez magnezijevog stearata
  • samo 1 kapsula dnevno
€ 12,32 € 13,69 (€ 224,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 Vrećice (295 g)

  • L-arginin i L-citrulin
  • s ukupno 6 vitamina
  • osvježavajući okus citrusa i bobičastog voća
€ 89,54 € 99,49 (€ 303,53 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Nature Love Vitamin D3+K2

Nature Love Vitamin D3+K2, 30 ml

  • otopljeno u kokosovom ulju
  • godišnja zaliha visoke doze
  • s vrhunskim vitaminom K2
€ 18,44 € 20,49 (€ 614,67 / l)

Dostava do 09. listopada

Vitamaze Vitamin D3 + K2 kapi

Vitamaze Vitamin D3 + K2 kapi, 50 ml

  • od MCT-a i maslinovog ulja
  • sa pipetom od prirodnog kaučuka
  • kolekalciferol (D3) i menakinon MK7 (K2)
€ 18,44 € 20,49 (€ 368,80 / l)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Ashwagandha

pure encapsulations Ashwagandha, 60 kapsule

  • poznat i kao indijski ginseng
  • iz Withania somnifera
  • sadrži 2,5% vitanolida
€ 40,49 € 44,99 (€ 861,49 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma L-triptofan 500 mg

ZeinPharma L-​triptofan 500 mg, 180 kapsule

  • esencijalna aminokiselina
  • iz prirodne fermentacije
  • prekursor serotonina
€ 25,64 € 28,49 (€ 235,23 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kap.

  • prirodno iz lanolina
  • samo 1 kapsula tjedno
  • praktično za svakodnevnu upotrebu
€ 14,30 € 15,89 (€ 953,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Source of Life

NaturesPlus® Source of Life, 90 tab.

  • provjereni koncept vitalnih nutrijenata
  • s punovrijednim koncentratima
€ 48,59 € 53,99 (€ 237,02 / kg)

Dostava do 09. listopada

Nature Love Vitamin D3 1000

Nature Love Vitamin D3 1000, 30 ml

  • visoko dozirano
  • samo 1 kap dnevno
  • dovoljno za cijelu godinu
€ 7,73 € 8,59 (€ 257,67 / l)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Cink glicinat 25 mg

ZeinPharma Cink glicinat 25 mg, 120 kapsule

  • želučanootporne kapsule
  • nježno za želudac
  • vegansko i visokodozirano
€ 12,77 € 14,19 (€ 491,15 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogaćena vitaminom B3
  • formula s enteričkim omotačem
€ 96,29 € 106,99 (€ 15.284,13 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Igennus Super B-Complex

Igennus Super B-​Complex, 180 tab.

  • visoka bioraspoloživost i apsorpcija
  • vrlo male tablete
  • s vitaminom C
€ 32,84 € 36,49 (€ 566,21 / kg)

Dostava do 14. listopada

pure encapsulations All-in-one Plus

pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 Kapsule

  • s vitaminima i mineralima
  • hipoalergena formula
  • dnevna doza od 2 kapsule
€ 87,29 € 96,99 (€ 438,64 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Puferirani vitamin C 500 mg

ZeinPharma Puferirani vitamin C 500 mg, 90 kapsule

  • u obliku kalcijevog askorbata
  • neutralna pH vrijednost od 6–7,5
  • pogodno za osjetljive osobe
€ 17,36 € 19,29 (€ 255,29 / kg)

Dostava do 09. listopada

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • tekući dodatak prehrani
  • s klorofilom, lucernom i ječmom
  • okus paprene metvice
€ 38,69 € 42,99 (€ 53,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Nature Love Vitamin B12

Nature Love Vitamin B12, 90 tab.

  • 1000 mcg vitamina B12
  • metilkobalamin i adenozilkobalamin
  • pakiranje za 6 mjeseci
€ 12,32 € 13,69 (€ 456,30 / kg)

Dostava do 09. listopada

SOLGAR Ester-C Plus 1000 mg kompleks vitamina C

SOLGAR Ester-​C Plus 1000 mg kompleks vitamina C, 180 tab.

  • veganska formulacija
  • s acerolom i šipkom
  • 1 tableta dnevno
€ 89,99 € 99,99 (€ 258,82 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tab.

  • mikronizirani DHEA
  • 25 mg po tableti
  • za odrasle od 18 godina
€ 37,34 € 41,49 (€ 1.333,57 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Cink kapi 15 mg

ZeinPharma Cink kapi 15 mg, 50 ml

  • potpuno biljno
  • praktično za doziranje
  • redovito provjeravano
€ 13,58 € 15,09 (€ 271,60 / l)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations All-in-One Basic Care

pure encapsulations All-​in-​One Basic Care, 60 Kapsule

  • paktična kombinacija
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
  • bez soje, laktoze i glutena
€ 33,74 € 37,49 (€ 581,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Aminokiselina glutamin

Anatis Naturprodukte Aminokiselina glutamin, 350 g

  • biljna aminokiselina
  • u obliku praha
  • 100% vegansko
€ 36,89 € 40,99 (€ 105,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin B12 (Metilkobalamin)

pure encapsulations Vitamin B12 (Metilkobalamin), 90 kapsule

  • aktiviran vitamin B12
  • optimalna iskoristivost
  • dovoljna opskrba za vegetarijance
€ 31,04 € 34,49 (€ 1.825,88 / kg)

Dostava do 09. listopada