Willi Dungl proizvodi svježi iz prirode

Biljni čajevi, pločice od sirove hrane i biljni bomboni

Filtriranje i sortiranje

Cijena Svojstva
Filteri

Willi Dungl: 25 proizvoda

Willi Dungl BIO bomboni - Prijatelj grla

Willi Dungl BIO bomboni -​ Prijatelj grla, 65 g

  • slatki nadjev od šumskog meda
  • intenzivne biljne arome
  • s ekstraktom kadulje i bazge
€ 3,19 (€ 49,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl BIO bomboni - đumbir i limun

Willi Dungl BIO bomboni -​ đumbir i limun, 65 g

  • prirodni ekstrakti i arome
  • za uživanje tijekom dana
  • osvježavajući okus
€ 3,19 (€ 49,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Prirodni imunitet"

Willi Dungl Bio čaj "Prirodni imunitet", 40 g

  • voćno-biljna čajna mješavina
  • s jabukama, matičnjakom i eukaliptusom
  • ugodno svježe note
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj želuca"

Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj želuca", 40 g

  • mješavina 8 biljaka
  • s matičnjakom i kamilicom
  • aromatičnog mirisa i okusa
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Dobro raspoloženje"

Willi Dungl Bio čaj "Dobro raspoloženje", 40 g

  • sa zelenim čajem i limunskom travom
  • s đumbirom i jabukama
  • svježeg i voćnog okusa
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

ORGANSKI bomboni - naranča, đumbir i kurkuma

Willi Dungl ORGANSKI bomboni -​ naranča, đumbir i kurkuma, 65 g

  • prirodna formula
  • fini ekstrakti i arome
  • osvježavajućeg okusa
€ 3,19 (€ 49,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Planinsko bilje"

Willi Dungl Bio čaj "Planinsko bilje", 36 g

  • voćno-biljna čajna mješavina
  • s jabukom i klasastom metvicom
  • najbolje bilje bio kvalitete
€ 5,29 (€ 146,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Mjehur i bubrezi"

Willi Dungl Bio čaj "Mjehur i bubrezi", 40 g

  • s listovima breze i brusnicama
  • svježeg okusa
  • sadrži sladić
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj sna"

Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj sna", 40 g

  • s valerijanom i matičnjakom
  • s finim bobicama crnog ribiza i bazge
  • bobičastog okusa
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj grla"

Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj grla", 40 g

  • ugodne slatkoće
  • s najboljom kaduljom i đumbirom
  • biljni čaj bio kvalitete
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Kamilica"

Willi Dungl Bio čaj "Kamilica", 30 g

  • blagog okusa
  • klasična infuzija
  • proizveden u Austriji
€ 5,29 (€ 176,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Dobra probava"

Willi Dungl Bio čaj "Dobra probava", 40 g

  • s komoračem i đumbirom
  • s granulatom soka od šljive
  • fino slatkastog okusa
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl BIO energetska pločica sa šumskim voćem

Willi Dungl BIO energetska pločica sa šumskim voćem, 30 g

  • 100% prirodni sastojci
  • veganska receptura
  • bez palminog ulja
€ 2,29 (€ 76,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Osjećajte se dobro"

Willi Dungl Bio čaj "Osjećajte se dobro", 55 g

  • s finim klinčićima
  • s korama citrusa i cimetom
  • voćnog okusa
€ 5,02 € 5,29 (€ 91,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl BIO čaj "Jabuka sa cimetom"

Willi Dungl BIO čaj "Jabuka sa cimetom", 30 g

  • okus datulja i oraha
  • decentna nota cimeta
  • prirodni sastojci
€ 2,29 (€ 76,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Organski biljni čaj - bazična mješavina

Willi Dungl Organski biljni čaj -​ bazična mješavina, 20 vrećica čaja (40 g)

  • 8 alkalizirajućih organskih biljaka
  • s mednim grmom i limunskom travom
  • posebno ukusno
€ 5,12 € 5,39 (€ 128,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "9 biljaka"

Willi Dungl Bio čaj "9 biljaka", 40 g

  • s rooibosom i limunskom travom
  • ugodne slatkoće
  • 20 dvokomornih vrećica po 2 g
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Organski biljni čaj - Dobro jutro

Willi Dungl Organski biljni čaj -​ Dobro jutro, 36 g

  • mješavina biljnog čaja
  • sa zelenim čajem i mentom
  • u vrećici čaja
€ 5,39 (€ 149,72 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Lakše disanje"

Willi Dungl Bio čaj "Lakše disanje", 40 g

  • s 9 odabranih sastojaka
  • svježeg i slatkastog okusa
  • s metvicom, trpucem i sladićem
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj - Moja menopauza

Willi Dungl Bio čaj -​ Moja menopauza, 20 Vrećice čaja

  • s crvenom djetelinom, kaduljom i majčinom dušicom
  • nježno zaokruženo hibiskusom
  • sadržaj: 20 komada
€ 5,39 (€ 149,72 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj - Moji dani

Willi Dungl Bio čaj -​ Moji dani, 20 Vrećice čaja

  • voćna nota komadića jabuke
  • začinska nota đumbira
  • sadržaj: 20 komadića
€ 5,39 (€ 149,72 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Đumbir i kurkuma"

Willi Dungl Bio čaj "Đumbir i kurkuma", 40 g

  • sa šipkom i jabukama
  • s finom notom cimeta
  • s blagom ljutinom đumbira
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj Antioxidativ - zeleni čaj

Willi Dungl Bio čaj Antioxidativ -​ zeleni čaj, 35 g

  • ručno ubrani čaj
  • ugodnog okusa
  • s vitaminom C iz acerole
€ 5,39 (€ 154,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Đumbir i limun"

Willi Dungl Bio čaj "Đumbir i limun", 36 g

  • začinskog i aromatičnog okusa
  • s korama limuna i limete
  • sadrži sladić
€ 5,29 (€ 146,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Willi Dungl Bio čaj "Unutarnja ravnoteža"

Willi Dungl Bio čaj "Unutarnja ravnoteža", 40 g

  • s matičnjakom i lavandom
  • blagog i slatkastog okusa
  • sa svježom notom metvice
€ 5,29 (€ 132,25 / kg)

Dostava do 20. listopada

„Priroda nam nudi sve što nam treba. Razmislimo o tome ", moto je pionira tvrtke Willi Dungl, profesora Willija Dungla. On i njegov tim proizvode biljne čajeve, pločice od sirove hrane i biljne bombone koji su 100% prirodni, 100% organski i sadrže 100% lokalne žitarice. Ljudi koji traže savjet dolaze k Williju Dunglu više od 40 godina kako bi im on pomogao u "zdravom načinu života". Njegov savjet je uvijek: zdrava prehrana, pravilna tjelovježba i pozitivan stav prema životu.