Willi Dungl Bio čaj Antioxidativ - zeleni čaj, 35 g

Oplemenjen acerola trešnjom

€ 5,39

(€ 154,00 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 35 g

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • ručno ubrani čaj
  • ugodnog okusa
  • s vitaminom C iz acerole

Često naručeno zajedno sa Willi Dungl Bio čaj "Mjehur i bubrezi", 40 g

Willi Dungl Bio čaj Antioxidativ - zeleni čaj, 35 g € 5,39 (€ 154,00 / kg)
Willi Dungl Bio čaj "Mjehur i bubrezi", 40 g € 5,29 (€ 132,25 / kg)
Ukupna cijena: € 10,68
Opis

Već se tijekom proizvodnje ove vrste čaja vodi računa o tome da se mladi listovi i lisni pupoljci čajevca pažljivo beru ručno kako bi se zajamčila najbolja kvaliteta zelenog čaja. Acerola trešnja čaju pruža ugodnu voćnu notu, a pritom ne prekriva blag okus zelenog čaja.

Br. proiz. XPI-TK-54788
Sadržaj: 35 g
EAN: 9001475047881
Br. proizvođača: 076421
Marke: Willi Dungl
čaj: Vrećice čaja
Vrste proizvoda: Čajevi
Vrijeme kuhanja: 3 minute
Temperatura vode: 100 °C
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti
Sirovine

91 % zeleni čaj, 9 % koncentrat soka acerole

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 4 / 1 kj / kcal
Masti <0,1 g
  od toga Zasićene masne kiseline <0,1 g
Ugljikohidrati <0,1 g
  od toga Šećer <0,1 g
Bjelančevine 0,2 g
Sol 0,02 g
vitamin C (askorbinska kiselina) 6 mg
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Willi Dungl Bio čaj Antioxidativ - zeleni čaj