Sve na temu menopauza

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Tip kože Svojstva Ostale vitalne tvari
Filteri

Menopauza: 1 - 30 od 66 proizvoda

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 tab.

  • 50 mg DHEA po tableti
  • mikronizirana lipidna matrica
  • prirodni hormon iz korijena yama
€ 51,29 € 56,99 (€ 1.654,52 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tab.

  • mikronizirani DHEA
  • 25 mg po tableti
  • za odrasle od 18 godina
€ 37,34 € 41,49 (€ 1.333,57 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tab.

  • 10 mg DHEA po tableti
  • mikronizirana lipidna matrica
  • prirodni hormon iz korijena yama
€ 28,34 € 31,49 (€ 1.012,14 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg, 120 veg. kap.

  • veganska receptura
  • plus vitamin E i cink
  • 20% diosgenina
€ 27,89 € 30,99 (€ 371,87 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma MenoVital Plus 460 mg

ZeinPharma MenoVital Plus 460 mg, 120 kapsule

  • prirodni ekstrakt crvene djeteline
  • s 8% izoflavona
  • sadrži vitamin C i cink
€ 22,04 € 24,49 (€ 314,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

Carnium Botanicals MenoWELL

Carnium Botanicals MenoWELL, 60 kapsule

  • s prirodnim botaničkim sastojcima
  • s bobicama i korijenom jama
  • veganski i bez glutena
€ 28,79 € 31,99 (€ 877,74 / kg)

Dostava do 09. listopada

Aktiv-Meno sojini izoflavoni + kalcij + D3

Doppelherz Aktiv-​Meno sojini izoflavoni + kalcij + D3, 30 tab.

  • 500 mg kalcija + 5 µg vitamina D
  • sadrži 50 mg sojinih izoflavona
  • 1 tableta dnevno je dovoljna
€ 7,73 € 8,59 (€ 148,37 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Kollagen plus

pure encapsulations Kollagen plus, 140 g

  • s hidrolizatom goveđeg kolagena
  • s vitaminom C, cinkom i bakrom
  • s hijaluronskom kiselinom
€ 70,64 € 78,49 (€ 504,57 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 Kapsule

  • s ashwagandom
  • sadrži Tribulus terrestris
€ 30,59 € 33,99 (€ 891,84 / kg)

Dostava do 09. listopada

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • proklijalo i fermentirano
  • sa spermidinom i sojinim proteinima
  • prirodni izvor vitamina B
€ 32,84 € 36,49 (€ 136,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Purasana BIO maca u prahu

Purasana BIO maca u prahu, 200 g

  • vegansko
  • suši se na suncu
  • bogato kalcijem i željezom
€ 14,30 € 15,89 (€ 71,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Cranberry D-Mannose

pure encapsulations Cranberry D-​Mannose, 37 g

  • bez sladila i aroma
  • sladak okus
  • vitamin C i cink
€ 29,24 € 32,49 (€ 790,27 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Resveratrol extra

pure encapsulations Resveratrol extra, 60 Kapsule

  • sadrži stabilan i efektivan trans-resveratrol
  • dobiven iz japanskog dresnika
  • bazira na prirodnim čistim tvarima
€ 78,74 € 87,49 (€ 1.640,42 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

FITNE Health Care Meno Balance

FITNE Health Care Meno Balance, 60 kapsule

  • na biljnoj osnovi
  • specijalno za žene
  • s važnim vitaminima B skupine
€ 20,69 € 22,99 (€ 492,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DIM Enhanced Delivery System

Allergy Research Group DIM Enhanced Delivery System, 120 veg. kap.

  • sadrži BioResponse® DIM
  • visoka bioraspoloživost
  • 300 mg po porciji
€ 80,99 € 89,99 (€ 2.024,75 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Life Light Meno Basis večer

Life Light Meno Basis večer, 60 kapsule

  • čisti biljni kompleks aktivnih sastojaka
  • s magnezijem
€ 26,54 € 29,49 (€ 745,51 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitactiv Meno Balance

Vitactiv Meno Balance, 60 kapsule

  • veganska formula
  • sadrži biotin, vitamin B1 i B6
  • s konopljikom i drugim ekstraktima
€ 20,69 € 22,99 (€ 492,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta korijena jama

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta korijena jama, 180 kapsule

  • prirodni dodatak prehrani
  • bez bojanja i punila
  • čisto biljna kapsula
€ 47,99 (€ 544,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Shatavari, bio

Maharishi Ayurveda Shatavari, bio, 60 tab.

  • s rashlađujućim učinkom
  • uravnotežuje Pittu i Vatu
  • nježan pratitelj
€ 12,32 € 13,69 (€ 410,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Miraherba Bio shatavari tablete

Miraherba Bio shatavari tablete, 200 tab.

  • 400 mg po tableti
  • za žene u svim životnim fazama
€ 18,89 € 20,99 (€ 236,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pure Ella Menopauza

Pure Ella Menopauza, 60 kapsule

  • idealno za žene
  • vegansko i bez hormona
  • s cvjetovima hmelja i korijenom yama
€ 25,64 € 28,49 (€ 610,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

TRMX-5 biljni flaster DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​5 biljni flaster DETOX RELAX RECOVER, 2 komada

  • zagrijavajući turmalin
  • njegujuća svojstva
  • hipoalergensko ljepilo
€ 7,91 € 9,89 (€ 3,96 / kom.)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA938 Golden Transition I

Maharishi Ayurveda MA938 Golden Transition I, 60 g

  • s plodom amle
  • sadrži đumbir i crni papar
  • sa sladićem
€ 35,99 € 39,99 (€ 599,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Konopljika 20 mg

ZeinPharma Konopljika 20 mg, 180 kapsule

  • visokokoncentrirani ekstrakt
  • prirodni sastojci
  • za svakodnevnu primjenu
€ 17,45 € 19,39 (€ 528,79 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Jam

Life Light Jam, 60 kapsule

  • sadrži diosgenin
  • prirodni vitamin C iz acerole
  • veganski
€ 26,54 € 29,49 (€ 915,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

Fleurance Nature Kalcij, D3 i K2

Fleurance Nature Kalcij, D3 i K2, 60 tab.

  • idealno za faze rasta, menopauzu i zreliju dob
  • 3 esencijalna sastojka
  • s mikroenkapsuliranim vitaminom K2
€ 11,78 € 13,09 (€ 178,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kaluđerski biber (konopljika ili divlji biber)

Herbal aktiv Kaluđerski biber (konopljika ili divlji biber), 60 veg. kap.

  • bobice sadrže iridoid-glikozide
  • pruža 150 mg standardiziranog ekstrakta
€ 26,54 € 29,49 (€ 530,80 / kg Odjel G)

Dostava do 09. listopada

Carnium Botanicals WOMANwell 40+

Carnium Botanicals WOMANwell 40+, 60 kapsule

  • bez glutena i laktoze
  • bez konzervansa
  • s 10 odabranih biljnih ekstrakata
€ 28,79 € 31,99 (€ 899,69 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Shatavari 500 mg

ZeinPharma Shatavari 500 mg, 90 kapsule

  • sa sekundarnim biljnim tvarima
  • visoka koncentracija saponina
  • vegansko i bez magnezijevog stearata
€ 16,37 € 18,19 (€ 314,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® E-Fem™

NaturesPlus® E-​Fem™, 60 kapsule

  • s tradicionalnim ajurvedskim biljkama
  • sadrži aminokiseline
€ 45,89 € 50,99 (€ 131,11 / kg)

Dostava do 09. listopada