Sve na temu menstruacija

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Tip kože Svojstva
Filteri

Ciklus / menstruacija: 1 - 30 od 63 proizvoda

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

  • sadrži aktivirani oblik vitamina B
  • jednostavno doziranje i unos
  • vegansko, bez glutena i laktoze
€ 41,39 € 45,99 (€ 827,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Source of Life Women

NaturesPlus® Source of Life Women, 120 tab.

  • najviša čistoća i kvaliteta
  • s konopljikom i crnim cohoshem
€ 76,04 € 84,49 (€ 253,47 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Purasana BIO maca u prahu

Purasana BIO maca u prahu, 200 g

  • vegansko
  • suši se na suncu
  • bogato kalcijem i željezom
€ 14,30 € 15,89 (€ 71,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals

Igennus Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals, 60 tab.

  • posebno za žene
  • prirodno i halal
  • s vitaminima i mineralima
€ 17,36 € 19,29 (€ 225,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

BRAINEFFECT Hormone Balance

BRAINEFFECT Hormone Balance, 60 kapsule

  • razvijeno od žena za žene
  • s visokokvalitetnim botaničkim sastojcima
  • alternativa otočkoj konopljiki i maki
€ 30,59 € 33,99 (€ 567,53 / kg)

Dostava do 09. listopada

Zyklus - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja

kruut Zyklus -​ Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja, 500 ml (50 porcija)

  • pruža podršku tijekom mjesečnice
  • s jabučnim octom i sirovim cvjetnim medom
  • proizvedeno bez aditiva
€ 33,29 € 36,99 (€ 66,58 / l)

Dostava do 09. listopada

Sirup - željezo, vitamin C + folna kiselina

Medex Sirup -​ željezo, vitamin C + folna kiselina, 150 ml

  • ukusan sirup
  • također idealno za sportaše i djecu
  • sa 74% meda
€ 16,37 € 18,19 (€ 109,13 / l)

Dostava do 09. listopada

Life Light Meno Basis večer

Life Light Meno Basis večer, 60 kapsule

  • čisti biljni kompleks aktivnih sastojaka
  • s magnezijem
€ 26,54 € 29,49 (€ 745,51 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta korijena jama

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta korijena jama, 180 kapsule

  • prirodni dodatak prehrani
  • bez bojanja i punila
  • čisto biljna kapsula
€ 47,99 (€ 544,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Nature Love Prstasta konopljika

Nature Love Prstasta konopljika, 90 kapsule

  • 11 mg divljeg papra po kapsuli
  • nježno ekstrahirano
  • pakiranje za 3 mjeseca
€ 10,25 € 11,39 (€ 292,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Valerijana 500 mg

ZeinPharma Valerijana 500 mg, 90 kapsule

  • čisti ekstrakt korijena valerijane
  • pakiranje za 3 mjeseca
  • 100% biljno
€ 17,45 € 19,39 (€ 335,58 / kg)

Dostava do 09. listopada

Miraherba Bio shatavari tablete

Miraherba Bio shatavari tablete, 200 tab.

  • 400 mg po tableti
  • za žene u svim životnim fazama
€ 18,89 € 20,99 (€ 236,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

TRMX-5 biljni flaster DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​5 biljni flaster DETOX RELAX RECOVER, 2 komada

  • zagrijavajući turmalin
  • njegujuća svojstva
  • hipoalergensko ljepilo
€ 7,91 € 9,89 (€ 3,96 / kom.)

Dostava do 09. listopada

Pura Nutra Hydra Balance

Pura Nutra Hydra Balance, 30 kapsule

  • visokokvalitetan pasji trn
  • ekstrakti ginka i nonija
  • transparentna i jasna receptura
€ 18,44 € 20,49 (€ 1.152,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Konopljika 20 mg

ZeinPharma Konopljika 20 mg, 180 kapsule

  • visokokoncentrirani ekstrakt
  • prirodni sastojci
  • za svakodnevnu primjenu
€ 17,45 € 19,39 (€ 528,79 / kg)

Dostava do 09. listopada

Carnium Botanicals Ovary Care

Carnium Botanicals Ovary Care, 120 kapsule

  • s mio-inozitolom
  • s đumbirom i koenzimom Q10
  • bez konzervansa
€ 30,59 € 33,99 (€ 390,18 / kg)

Dostava do 09. listopada

nu3 Cycle Phase Essentials 2 x 30 kapsula

nu3 Cycle Phase Essentials 2 x 30 kapsula, 60 kapsule

  • dvofazni kompleks za vaš ciklus
  • sadrži 22 vitamina i minerala
  • bez umjetnih dodataka
€ 11,39 € 28,49 (€ 253,11 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kaluđerski biber (konopljika ili divlji biber)

Herbal aktiv Kaluđerski biber (konopljika ili divlji biber), 60 veg. kap.

  • bobice sadrže iridoid-glikozide
  • pruža 150 mg standardiziranog ekstrakta
€ 26,54 € 29,49 (€ 530,80 / kg Odjel G)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Shatavari 500 mg

ZeinPharma Shatavari 500 mg, 90 kapsule

  • sa sekundarnim biljnim tvarima
  • visoka koncentracija saponina
  • vegansko i bez magnezijevog stearata
€ 16,37 € 18,19 (€ 314,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Ultra EPO 1500

NaturesPlus® Ultra EPO 1500, 90 Softgelovi

  • 60 ili 90 mekih kapsula
  • iz biološkog uzgoja
€ 52,19 € 57,99 (€ 260,95 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Pure Ella PMS

Pure Ella PMS, 60 kapsule

  • idealno prije i tijekom mjesečnice
  • s konopljikom i šafranom
  • s vitaminom B6 i cinkom
€ 25,64 € 28,49 (€ 554,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm, 15 tab.

  • potpora tijekom menstrualnog ciklusa
  • sa stolisnikom, đumbirom i malinom
  • magnezij za funkciju mišića
€ 6,47 € 7,19 (€ 703,26 / kg)

Dostava do 09. listopada

Carnium Botanicals Her Cycle

Carnium Botanicals Her Cycle, 28 kapsule

  • posebno za žene
  • podržava sve faze ciklusa
  • veganski i bez glutena
€ 35,99 € 39,99 (€ 1.512,18 / kg)

Dostava do 09. listopada

masmi Menstrualna čašica

masmi Menstrualna čašica, M

  • odlična alternativa tamponima
  • iz medicinskog TPE-a (termoplastičnog elastomera)
  • bez silikona i lateksa
€ 13,76 € 15,29

Dostava do 09. listopada

Naturtheke GmbH Željezo + vitamin C

Naturtheke GmbH Željezo + vitamin C, 120 kapsule

  • veganska formula
  • visokokvalitetna receptura
  • jednostavno doziranje i uzimanje
€ 32,84 € 36,49 (€ 342,08 / kg)

Dostava do 09. listopada

Fleurance Nature Kapsule ulja noćurka bio

Fleurance Nature Kapsule ulja noćurka bio, 60 tab.

  • 100 % prirodno i biljno
  • dobiveno hladnim prešanjem
  • sadrži omega-6 masne kiseline
€ 12,68 € 14,09 (€ 101,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DIM® PMS Formula

Allergy Research Group DIM® PMS Formula, 120 kapsule

  • posebno kod PMS-a
  • sadrži BioResponse DIM®
  • kombinirano s ekstraktom zelenog čaja
€ 76,49 € 84,99 (€ 869,20 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

kruut Bio Zyklus Shot

kruut Bio Zyklus Shot, 60 ml

  • s prirodnim vitaminom B9
  • posebna mješavina ženskog bilja
  • kvaliteta sirove hrane (obrada ispod 30 °C)
€ 2,78 € 3,09 (€ 46,33 / l)

Dostava do 09. listopada

KLEAN LABS Mio-inozitol 500 mg

KLEAN LABS Mio-​inozitol 500 mg, 90 kapsule

  • sastavni dio lecitina
  • prikladno od 40. godine
  • vegan
€ 30,59 € 33,99 (€ 566,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Meno Basis jutro

Life Light Meno Basis jutro, 60 kapsule

  • razvijeno za žene
  • formula od biljaka i gljiva obogaćena magnezijem
  • za jutarnju upotrebu
€ 21,59 € 23,99 (€ 625,80 / kg)

Dostava do 09. listopada