Squeezy - praktični energetski gelovi za sportove izdržljivosti

Fleksibilna pojedinačna pakiranja i sustavi za nadopunjavanje za praktičnu upotrebu

Filtriranje i sortiranje

Cijena Alergeni Svojstva
Filteri

Squeezy: 18 proizvoda

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 500 ml

  • s biljnim polifenolima
  • praktičan format za ponijeti
  • koncentrat od višanja Montmorency
€ 26,99 (€ 53,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Gel - Box, 12 x 33 g

Squeezy Energy Gel -​ Box, 12 x 33 g, Basic Formula (396 g)

  • s natrijem i kalijem
  • bez umjetnih bojila
  • različiti okusi
€ 24,99 (€ 63,11 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • s praktičnom mjernom ljestvicom
  • za višekratnu upotrebu
  • poseban zatvarač za tekućinu
€ 10,39

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Gel - Refiller

Squeezy Energy Gel -​ Refiller, Basic Formula (500 ml)

  • bez laktoze
  • lako probavljiv
  • praktično pakiranje za nadopunjavanje dozatora
€ 20,49 (€ 40,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, Datulja/čufa (50 g)

  • veganska receptura
  • s natrijem i kalijem
  • idealne tijekom sporta
€ 2,49 (€ 49,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Energy Gel + Caffeine Booster - Box, 12 x 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster -​ Box, 12 x 33 g, Cola + kofein (396 g)

  • sadrži kofein
  • bez fruktoze
  • idealno tijekom sporta
€ 24,99 (€ 63,11 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Endurance Electrolytes - Limun

Squeezy Endurance Electrolytes -​ Limun, 20 Šum. tab.

  • praktičan oblik
  • bez umjetnih sladila
  • brza i jednostavna primjena
€ 8,99 (€ 112,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • s natrijem i kalijem
  • za vegetarijansku prehranu
  • ovojnica neutralnog okusa
€ 13,49 (€ 329,02 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Drink

Squeezy Energy Drink, Naranča (650 g)

  • s natrijem i kalijem
  • veganska formula bez glutena
  • brza priprema u vodi
€ 20,49 (€ 31,52 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Liquid Energy - Box, 12 x 60 ml

Squeezy Liquid Energy -​ Box, 12 x 60 ml, Lubenica (720 ml)

  • uzima se bez vode
  • sadrži natrij i kalij
  • bez umjetnih sladila
€ 31,99 (€ 44,43 / l)

Dostava do 07. listopada

Liquid Energy + Caffeine Booster - Box, 12 x 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster -​ Box, 12 x 60 ml, Limun + kofein (720 ml)

  • sadrži kofein
  • s natrijem i kalijem
  • nije potrebno naknadno piti vodu
€ 31,99 (€ 44,43 / l)

Dostava do 07. listopada

Energy Gel High Fructose - Box, 12 x 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose -​ Box, 12 x 67 g, Limun (804 g)

  • visok udio fruktoze
  • jednostavna primjena
  • optimalno tijekom sporta
€ 37,49 (€ 46,63 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Liquid Energy - Refiller

Squeezy Liquid Energy -​ Refiller, Malina (1.000 ml)

  • bez glutena i laktoze
  • praktično pakiranje za nadopunjavanje
  • s važnim mineralima
€ 28,49 (€ 28,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Gel High Fructose - Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose -​ Refiller, Limun (500 ml)

  • s natrijem i kalijem
  • visok udio fruktoze
  • praktično pakiranje za nadopunjavanje
€ 22,99 (€ 45,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster - Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster -​ Refiller, Cola + kofein (500 ml)

  • za trening i natjecanje
  • veganska receptura s kofeinom
  • u praktičnoj boci za nadopunjavanje
€ 20,49 (€ 40,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Bar - Trešnja + kofein

Squeezy Energy Bar -​ Trešnja + kofein, 12 pločica po 50 g (600 g)

  • biljna receptura
  • s kofeinom iz guarane
  • kombinacija zobenih pahuljica i hrskave riže
€ 29,49 (€ 49,15 / kg)

Dostava do 07. listopada

Liquid Energy + Caffeine Booster - Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster -​ Refiller, Limun + kofein (1.000 ml)

  • tekuća formula bez naknadnog pijenja vode
  • praktična boca za nadopunjavanje
  • složena mješavina ugljikohidrata
€ 28,49 (€ 28,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Dispenser

Squeezy Energy Dispenser

  • s preciznom mjernom ljestvicom
  • s 2 ventilska čepa
  • za višekratnu upotrebu
€ 10,39

Dostava do 13. listopada

Squeezy nudi formule na bazi ugljikohidrata u obliku klasičnog gela i tekuće varijante Liquid. Oba se formata tijekom sportskih aktivnosti mogu upotrebljavati izravno iz vrećice s pojedinačnom porcijom ili s pomoću praktičnih spremnika za nadopunjavanje. Svi proizvodi proizvode se u Njemačkoj prema strogim standardima kvalitete.