Hochgenuss Thai Sushi mješavina, 150 g
Unosi raznolikost u svakodnevicu
€ 7,09
(€ 47,27 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- posebna poslastica
- grickalica od riže i orašastih plodova
- s čilijem u prahu i paprikom
Opis
Uz ovu posebnu grickalicu unesite raznolikost na tanjur s grickalicama! Thai-Sushi mješavina tradicionalna je azijska pečena grickalica od riže i orašastih plodova, obogaćena čilijem u prahu i ekstraktom paprike.
Hrskavi užitak pun okusa i arome koji će Vas zasigurno oduševiti!
| Br. proiz. | XPI-MM-91 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 2200250658862 |
| Br. proizvođača: | 91 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Riža, Kikiriki, šećer, Pšenica, Umak od soje (voda za piće, Soja - zrna, Pšenica, Sol), Sezam, Tapioka škrob, alge, palmino ulje, Sol, Čili, Karamela[1], klorofil, annatto (E160b), ekstrakt paprike
- Bojila
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1683 / 402 kj / kcal |
| Masti | 6,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 77 g |
| od toga Šećer | 13 g |
| | 8 g |
| Sol | 1,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | GM Pesendorfer GmbH, Leitenstraße 39, 481, Buchen, Njemačka, www.gmpesendorfer.at/de |
|---|