Seeberger Sušene rajčice, 125 g
Ljeto i sunce u jednoj vrećici
€ 2,99
(€ 23,92 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusni antipasti
- za kuhanje i pečenje
- sušeno na suncu i posebno aromatično
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ove na suncu sušene rajčice tvrtke Seeberger oduševljavaju svojim okusom punog tijela, svojom finom pikantnošću te decentnom slatkoćom. Mediteranska se poslastica savršeno uklapa kao dio antipastija, no i kao sastojak za kuhanje i pečenje dat će vašim domaćim poslasticama neusporedivu aromu!
| Br. proiz. | XPI-MM-4508507 |
|---|---|
| Sadržaj: | 125 g |
| EAN: | 4008258450017 |
| Br. proizvođača: | 4508507 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 729 / 174 kj / kcal |
| Masti | 1,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 25 g |
| od toga Šećer[1] | 21 g |
| | 8,6 g |
| Sol | 12,1 g |
- enthält von Natur aus Zucker
Sirovine
88 % Rajčica, morska sol
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|