BioKing Ulje gospine trave, 100 ml

Svestrana njega za cijelo tijelo

€ 12,23 € 13,59 -10%

(€ 122,30 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • podrijetlo: Grčka
  • od cvjetova gospine trave
  • macerirano u bio maslinovu ulju
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Kneipp Intenzivni toplinski balzam od arnike, 100 ml

BioKing Ulje gospine trave, 100 ml € 12,23 (€ 122,30 / l)
Kneipp Intenzivni toplinski balzam od arnike, 100 ml € 5,66 (€ 56,60 / l)
Ukupna cijena: € 17,89
Opis

Za ovo ulje gospine trave cvjetovi gospine trave beru se u grčkom gorju Taygetos na nadmorskoj visini od 1500 do 2000 m, svježi se stavljaju u maslinovo ulje i nekoliko tjedana maceriraju na grčkom suncu.

Br. proiz. XAY-PL-201901
Sadržaj: 100 ml
EAN: 9120013234238
Br. proizvođača: 201901
Marke: BioKing
Oblik prezentacije: Ulje
Vrste proizvoda: Njega kože
Tip kože: Za svaki tip kože
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Za koga?: Posebno za žene, Posebno za muškarce
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti
Sirovine

ulje gospine trave (macerat)

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

1 recenzija u jeziku: hrvatski za BioKing Ulje gospine trave

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena
1 recenzija kupaca. Jezik: hrvatski

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder