Seeberger Soft datulje bez koštica, 200 g
Ukusne datulje deglet nour
€ 2,89
(€ 14,45 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- tradicionalna prerada
- bez konzervansa
- pakiranje koje se može ponovno zatvoriti
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Zahvaljujući tradicionalnoj preradi, datulje uspijevaju sačuvati svoju punu aromu. Dolaze potpuno bez konzervansa i dodanog šećera te osiguravaju medeno slatke trenutke užitka.
Datulje su već bez koštica te oduševljavaju svojom predivno mekom teksturom, tako da predstavljaju sladak vrhunac u kašama, mueslima i sl.
| Br. proiz. | XPI-MM-2934502 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4008258293003 |
| Br. proizvođača: | 2934502 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1059 / 253 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 57 g |
| od toga Šećer[1] | 55 g |
| | 1,6 g |
| Sol[2] | 0,08 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
datulje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Seeberger Soft datulje bez koštica
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
4,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (100%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.