Seeberger Nuts'n Berries, 400 g
Idealno za međuobrok
€ 11,39
(€ 28,48 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s indijskim oraščićima, bademima i lješnjacima
- s grožđicama (sultanijama), višnjama i borovnicama
- kiselkasto-sladak okus
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
U Nuts'n Berries tvrtke Seeberger ima za svakoga ponešto! Svestran miks blanširanih badema, hrskavih lješnjaka i finih indijskih oraščića susreće se s voćnom svježinom brusnica, grožđica (sultanija), višanja i borovnica.
Fin, kiselkasto-sladak okus čini Nuts'n Berries posebno ukusnim snackom koji je uz to bogat vitaminom E i nezasićenim masnim kiselinama - idealno kada nastupi mala glad!
| Br. proiz. | XPI-MM-0518001 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4008258051061 |
| Br. proizvođača: | 0518001 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2005 / 479 kj / kcal |
| Masti | 27 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,5 g |
| Ugljikohidrati | 44 g |
| od toga Šećer | 36 g |
| | 11 g |
| Sol[1] | 0,02 g |
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|