Seeberger Cijeli kikiriki Jumbo, 2,50 kg
Pravi paket užitka
€ 32,99
(€ 13,20 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- u premium kvaliteti
- prirodno
- bogato vitaminima i mineralima
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Osigurajte si ukusan kikiriki u jumbo formatu - iznimno velik, iznimno hrskav i idealan za dugo grickanje!
Još u ljusci i potpuno prirodni, oduševljavaju svojom svježom, maslačno-orašastom aromom koje se jednostavno ne možete zasititi. Dodatni bonus: kikiriki sadrži puno biljnih bjelančevina, nezasićenih masnih kiselina, vitamina i minerala!
| Br. proiz. | XPI-MM-0362609 |
|---|---|
| Sadržaj: | 2,50 kg |
| EAN: | 4008258036037 |
| Br. proizvođača: | 0362609 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2667 / 637 kj / kcal |
| Masti | 53 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7 g |
| Ugljikohidrati | 9,3 g |
| od toga Šećer[1] | 3,7 g |
| | 27 g |
| Sol[2] | 0,05 g |
- prirodno sadrži šećer
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
Kikiriki
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|