kruut Bitter - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja, 150 ml (15 porcija)
Ekstrakt ljekovitog bilja sa sirovim cvjetnim medom
€ 16,49
(€ 109,93 / l, uključ. 25% PDV
-
kruut
Kraft - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s koprivom i maslačkom
€ 36,99(€ 73,98 / l) -
kruut
Ruhe - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s matičnjakom i valerijanom
€ 16,49(€ 109,93 / l) -
kruut
Balance - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s jabučnim octom i sirovim cvjetnim medom
€ 36,99(€ 73,98 / l) -
kruut
Bitter - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja sa sirovim cvjetnim medom
€ 16,49(€ 109,93 / l) -
-
-
kruut
Ayurveda - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s đumbirom i ashwagandhom
€ 16,49(€ 109,93 / l)
Značajke i prednosti
- idealno nakon izdašnih obroka
- potopljeno u jabučni ocat
- svjež, blago gorak okus
Opis
Oksimel (Oxymel) je provjerena, tradicionalna receptura sa sirovim cvjetnim medom, prirodno mutnim jabučnim octom i visokokvalitetnim, svježim samoniklim biljem. Ekstrakt se nježno miješa tijekom nekoliko tjedana, ali se nikada ne zagrijava. Time se na najbolji mogući način čuvaju dragocjeni sastojci. Med i jabučni ocat ekstrahiraju aktivne tvari iz biljaka i omogućuju dug rok trajanja ekstrakta, potpuno bez aditiva.
Oxymel Bitter marke kruut objedinjuje pelin, kičicu, marulju i paprenu metvicu. Ova je vrsta izvanredna zamjena za šalicu espressa nakon izdašnih obroka, ali je odlična i prije jela ili kao osvježavajući napitak u pauzama.
Okus: Gorak, svjež
Preporuka za konzumaciju:
- Pomiješajte 1 jušnu žlicu oksimela s čašom vode, promiješajte i popijte. Po potrebi možete popiti i više porcija dnevno.
- Proizvođač preporučuje da istu vrstu oksimela ne uzimate duže od 6 tjedana u komadu kako ne biste izazvali učinak navikavanja. Nakon tjedan dana pauze možete ponovno započeti ili izravno prijeći na drugu vrstu.
Napomena:
Oksimel se ne bi smio zagrijavati iznad 40 °C jer će se u protivnom izgubiti važne hranjive tvari.
| Br. proiz. | KR-111 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 ml |
| EAN: | 4270000741845 |
| Br. proizvođača: | 111 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bez alkohola |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom mjestu, čuvati podalje od svjetlosti |
| Dobro za: | Probava |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1030 / 246 kj / kcal |
| Masti | 4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| od toga Šećer | 46 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|