kruut Ayurveda - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja, 150 ml (15 porcija)
Ekstrakt ljekovitog bilja s đumbirom i ashwagandhom
€ 16,49
(€ 109,93 / l, uključ. 25% PDV
-
kruut
Kraft - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s koprivom i maslačkom
€ 36,99(€ 73,98 / l) -
kruut
Ruhe - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s matičnjakom i valerijanom
€ 16,49(€ 109,93 / l) -
kruut
Balance - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s jabučnim octom i sirovim cvjetnim medom
€ 36,99(€ 73,98 / l) -
kruut
Bitter - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja sa sirovim cvjetnim medom
€ 16,49(€ 109,93 / l) -
-
-
kruut
Ayurveda - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja
Ekstrakt ljekovitog bilja s đumbirom i ashwagandhom
€ 16,49(€ 109,93 / l)
Značajke i prednosti
- za sve doše
- sa sirovim cvjetnim medom
- svjež okus
Prikladno uz to
Opis
Oksimel (Oxymel) je provjerena, tradicionalna receptura sa sirovim cvjetnim medom, prirodno mutnim jabučnim octom i visokokvalitetnim, svježim samoniklim biljem. Ekstrakt se nježno miješa tijekom nekoliko tjedana, ali se nikada ne zagrijava. Time se na najbolji mogući način čuvaju dragocjeni sastojci. Med i jabučni ocat ekstrahiraju aktivne tvari iz biljaka i omogućuju dug rok trajanja ekstrakta, potpuno bez aditiva.
Oxymel Ayurveda marke kruut objedinjuje đumbir, kurkumu, ashwagandhu, šafran, kardamom, amlu i crni papar. Ova je vrsta optimalna kao podrška prije sporta, kao napitak na kraju radnog dana ili jednostavno tijekom kratke pauze. Oxymel Ayurveda prikladan je za sve doše.
Okus: Svjež, blago pjenušav
Preporuka za konzumaciju:
- Pomiješajte 1 jušnu žlicu oksimela s čašom vode, promiješajte i popijte. Po potrebi možete popiti i više porcija dnevno.
- Proizvođač preporučuje da istu vrstu oksimela ne uzimate duže od 6 tjedana u komadu kako ne biste izazvali učinak navikavanja. Nakon tjedan dana pauze možete ponovno započeti ili izravno prijeći na drugu vrstu.
Napomena:
Oksimel se ne bi smio zagrijavati iznad 40 °C jer će se u protivnom izgubiti važne hranjive tvari.
| Br. proiz. | KR-137 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 ml |
| EAN: | 4260703371654 |
| Br. proizvođača: | 137 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom mjestu, čuvati podalje od svjetlosti |
| Dobro za: | Energija, Pamćenje i koncentracija |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1030 / 246 kj / kcal |
| Masti | 4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| od toga Šećer | 46 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|