bioasia Bio Tofu, 200 g
Svestrani sastojak koji obogaćuje Vašu kuhinju
€ 5,29
(€ 26,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- svestrano ukusno
- posebno ukusno
- vegansko i bez glutena
-
Vegansko -
Bez glutena
Prikladno uz to
Opis
Ovaj Bio Tofu marke bioasia pravi je majstor transformacije i prilagođava se svakom jelu koje pripremite! Zamislite: ispržite tofu do hrskavosti i dodate ga svom omiljenom curryju. Ili ga marinirate sa soja umakom i đumbirom te pripremite azijsko jelo iz tave koje će oduševiti Vaše goste. Tofu se odlično snalazi i u juhama i salatama!
A ono najbolje? Bio Tofu nije samo ukusan i svestran, već je i prirodno veganski i bez glutena!
| Br. proiz. | XPI-KK-8150 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4316734081502 |
| Br. proizvođača: | 8150 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Tofu |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati podalje od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
voda, Soja - zrna[1], Sol, regulator kiselosti (limunska kiselina (E330))
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 603 / 144 kj / kcal |
| Masti | 7,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,5 g |
| Ugljikohidrati | 1,5 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 17 g |
| Sol | 1,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|