Visokokvalitetni superfood proizvodi Sapore di Sole

Organski proizvodi iz srca Italije

Talijanska tvrtka Sapore di Sole osnovana je 1999. godine u Toskani. Od samog početka uvijek pridaje veliku važnost poboljšanju organske poljoprivrede i proizvodi isključivo organski certificirane namirnice i dodatke prehrani.

Filtriranje i sortiranje

Svojstva
Filteri

Sapore di Sole: 5 proizvoda

Sapore di Sole Sok od nara

Sapore di Sole Sok od nara, 200 ml

  • izvrsna kvaliteta
  • pažljiv odabir
€ 7,29 (€ 36,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Sapore di Sole Sok od divlje borovnice

Sapore di Sole Sok od divlje borovnice, 200 ml

  • osvježava tijelo i dušu
  • visoka kvaliteta
€ 4,19 (€ 20,95 / l)

Dostava do 07. listopada

Organske talijanske alge spirulina u filamentima

Sapore di Sole Organske talijanske alge spirulina u filamentima, 50 g

  • za napitke, jogurte, tijesto
  • visok sadržaj hranjivih tvari
  • superhrana iz Italije
€ 15,09 (€ 301,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapore di Sole Sok od jabuke

Sapore di Sole Sok od jabuke, 1 l

  • iz Italije
  • lagano kisela nota
€ 5,19 (€ 5,19 / l)

Dostava do 07. listopada

Sapore di Sole Spirulina u prahu iz Italije

Sapore di Sole Spirulina u prahu iz Italije, 50 g

  • visok udio proteina (64 %)
  • nježna obrada
  • obogaćuje svaki energetski smoothie
€ 17,09 (€ 341,80 / kg)

Dostava do 07. listopada