Sapore di Sole Organske talijanske alge spirulina u filamentima, 50 g
Vrijedan dodatak modernoj kuhinji
€ 13,58 € 15,09 -10%
(€ 271,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za napitke, jogurte, tijesto
- visok sadržaj hranjivih tvari
- superhrana iz Italije
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Treba li vašoj prehrani taj dodatni poticaj? Isprobajte ove talijanske organske filamente alge spiruline! Ovo zeleno blago iz mora je superhrana jer sadrži mnoge važne minerale poput željeza, fosfora, magnezija i kalija, kao i važne vitamine i esencijalne masne kiseline. Spirulinu možete koristiti za poboljšanje jogurta, žitarica, smoothieja od povrća, tjestenine i mješavina za kolače!
| Br. proiz. | XPI-EF-653001 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 8052286870374 |
| Br. proizvođača: | 653001 |
| Marke: | Sapore di Sole |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Mikroalge |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Ostale vitalne tvari: | Alge |
| alge: | Spirulina |
Sirovine
100 % alga spirulina[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1310 / 313 kj / kcal |
| Masti | 1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1 g |
| Ugljikohidrati | 12 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4 g |
| | 64 g |
| Sol | 2,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Italija, www.effegifood.com |
|---|