Panaceo Basic Detox prah, 200 g
Jednostavno doziranje - vulkanski mineral za crijeva
Značajke i prednosti
- idealno kao pratnja pri postu
- s PMA-zeolitom®
- odobreni medicinski proizvod
Slični proizvodi
Opis
Basic Detox prah idealan je pratitelj tijekom
kura posta i detoksikacije. Sastoji se od jedinstvenog PMA-zeolita®, koji je prirodni, u vodi netopiv vulkanski mineral. Veže štetne tvari i istovremeno opskrbljuje tijelo važnim elementima u tragovima.
Primjena:
- Uzmite 1 ravnu mjernu žlicu 2 - 3 puta dnevno uz obroke, umiješanu u čašu (najmanje 100 ml) vode.
- Trajanje uzimanja treba biti najmanje 12 tjedana, odnosno dok god su prisutna ponavljajuća fizička opterećenja.
- Prikladno za dugotrajno uzimanje.
Napomene:
- Osim povremenog zatvora, nisu poznate nikakve nuspojave. Na to treba posebno obratiti pozornost kod prisutnosti
kroničnog zatvora. - Prekinite uzimanje ako primijetite neočekivani učinak.
- Kako biste izbjegli neželjene interakcije s lijekovima, preporučuje se uzimanje Panaceo Basic Detoxa s vremenskim odmakom od 2 sata u odnosu na lijekove, pri čemu lijekove, ako nije drugačije propisano, treba uzeti prije PMA-zeolita®.
| Br. proiz. | PC-101729 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 9120018673384 |
| Br. proizvođača: | 101729 |
| Marke: | Panaceo |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrijeme korištenja: | ujutro, navečer, u podne, uz obrok |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje, Nije prikladno za djecu i mladež mlađu od 18 godina. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Želudac i crijeva, Detoksikacija i čišćenje |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| PMA-zeolit | 100 g |
Sirovine
PMA-zeolit
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | PANACEO International GmbH, Finkensteiner Straße 5, 9585, Gödersdorf, Austrija, office@panaceo.com |
|---|
Prikladno uz to
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Panaceo Basic Detox prah
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.