Optima Naturals - dodaci prehrani

Optima Naturals je proizvođač koji je izgradio svjetsku distribucijsku mrežu u više od 30 zemalja. Proizvođač koristi svoje dugogodišnje iskustvo u području biljne medicine.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Svojstva Linije proizvoda
Filteri

Optima Naturals: 1 - 30 od 89 proizvoda

Optima Naturals Šumeće tablete ehinaceje

Optima Naturals Šumeće tablete ehinaceje, 20 Šumeće tablete (20 Šum. tab.)

  • s vitaminom C
  • s cinkom
€ 18,79 (€ 234,88 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Brusnica tablete

Optima Naturals Brusnica tablete, 60 tablet

  • proizvedeno iz suhog ekstrakta
  • s 40% proantocijanidina iz brusnice
€ 19,96 € 23,49 (€ 332,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Ehinacea ekstrakt "Junior" bez alkohola

Optima Naturals Ehinacea ekstrakt "Junior" bez alkohola, 50 ml

  • bez šećera
  • idealno za djecu
  • s okusom bobičastog voća
€ 16,19 (€ 323,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Cink 15

Optima Naturals Cink 15, 120 tableta

  • esencijalni element u tragovima
  • visokokvalitetni proizvod
  • i s obzirom na kosu, kožu i nokte
€ 19,89

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Glukozamin gel

Optima Naturals Glukozamin gel, 125 ml

  • s glukozaminom, MSM-om i aloe verom
  • trenutno se upija bez ostavljanja masnog traga
  • brzo se upija
€ 19,94 € 20,99 (€ 159,52 / l)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Spirulina tablete

Optima Naturals Spirulina tablete, 120 tab.

  • spirulina alge
  • iz plavo-zelene mikroalge
€ 36,49

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals The Verde EGCG

Optima Naturals The Verde EGCG, 60 kapsule

  • s 45% EGCG
  • iz zelenog čaja
€ 24,21 € 25,49 (€ 731,42 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Tablete folne kiseline

Optima Naturals Tablete folne kiseline, 120 tablet

  • 400 mcg folne kiseline po tableti
€ 14,29 (€ 529,26 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Manuka Benefit šumeće tablete C

Optima Naturals Manuka Benefit šumeće tablete C, 20 Šum. tab.

  • s manuka medom
  • sa šipurkom
  • s propolisom
€ 17,18 € 18,09

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Echinacea-Extrakt forte

Optima Naturals Echinacea-​Extrakt forte, 50 ml

  • s čistom ehinacejom
  • s Echinacea Lavendel
€ 17,19 (€ 343,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tab.

  • s acerolom (vitamin C)
  • sa sibirskim ginsengom
  • sa cinkom
€ 19,89

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Kapsule ehinaceje

Optima Naturals Kapsule ehinaceje, 30 Kapsule

  • vrhunska kvaliteta
  • napravljeno od cijelih biljaka i korijenja
€ 16,71 € 17,59 (€ 1.114,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Ginkgo Biloba Plus 1000 mg

Optima Naturals Ginkgo Biloba Plus 1000 mg, 60 tab.

  • s polifenolima i flavonoidima
  • sadržaj 60 tableta
€ 30,99 (€ 516,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Acidophilus-Bifido kompleks

Optima Naturals Acidophilus-​Bifido kompleks, 60 Kapsule

  • osigurava ravnotežu u crijevima
  • s cinkom i inulinom
€ 24,49 (€ 816,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Kosa, koža i nokti

Optima Naturals Kosa, koža i nokti, 60 tablet

  • vegansko
  • sadrži cink glukonat
€ 28,99 (€ 483,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Echinacea Tus otopina

Optima Naturals Echinacea Tus otopina, 200 ml

  • zaslađeno kestenovim medom
  • s fruktozom
€ 18,79 (€ 93,95 / l)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Vitamin C Plus kapsule

Optima Naturals Vitamin C Plus kapsule, 60 Kapsule

  • antioksidans
  • vegansko
€ 18,89 € 19,89 (€ 435,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Magnezijev citrat

Optima Naturals Magnezijev citrat, 60 tablet

  • organski magnezijev citrat
  • vegansko
  • 1000 g magnezijevog citrata po tableti
€ 22,49 (€ 312,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Tablete glukozamina

Optima Naturals Tablete glukozamina, 60 tab.

  • s ekstraktom vražje kandže
  • kondroitin, MSM i mangostin
  • dovoljno za 30-60 dana
€ 44,99 (€ 576,79 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Lagane noge Triple Action

Optima Naturals Lagane noge Triple Action, 30 veg. kapsula

  • kompleksna, sinergijska formula
  • s 5 posebnih biljnih ekstrakata
  • biljna kapsula
€ 24,49

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Provida Regular LAX

Optima Naturals Provida Regular LAX, Limun (150 g)

  • obogaćeno Bacillus coagulans
  • veganski, bez glutena i laktoze
  • dostupno bez okusa ili s okusom
€ 18,89 € 19,89 (€ 125,93 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Echinacea Angustifolia & Purpurea

Optima Naturals Echinacea Angustifolia & Purpurea, 60 Kapsule

  • ekstrakti Echinacea angustifolia i Echinacea purpurea
  • sadrži prirodne polifenole, kiselinu cikorije i ehinakozide
  • 60 kapsula
€ 24,99 (€ 833,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Tablete hijaluronske kiseline plus

Optima Naturals Tablete hijaluronske kiseline plus, 60 tablet

  • s bakrom
  • s vitaminom C
€ 33,99 (€ 566,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Echinacea fast

Optima Naturals Echinacea fast, 20 tablet

  • prirodni vitamin C
  • s acerolom
€ 18,09 (€ 1.130,63 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Kompleks vitamina B

Optima Naturals Kompleks vitamina B, 60 tablet

  • sveobuhvatni dodatak prehrani
  • s obliku tableta
€ 19,89 (€ 331,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Provida Enzydoc LTT

Optima Naturals Provida Enzydoc LTT, 40 kapsule

  • vegetarijansko
  • bez umjetnih boja
€ 36,99

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Sok od nara s Oxy4

Optima Naturals Sok od nara s Oxy4, 500 ml

  • s crvenim grožđem, borovnicom i kvercetinom
  • idealno dozirano kao sok
  • bez glutena i laktoze
€ 25,99

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Eterično ulje manuke

Optima Naturals Eterično ulje manuke, 5 ml

  • pruža hidratantnu njegu
  • pomaže kod uboda insekata
€ 15,43 € 19,29 (€ 3.086,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Vitamin C 500

Optima Naturals Vitamin C 500, 120 veg. kapsula

  • gotovo neutralna pH-vrijednost
  • jak antioksidans
  • biljna kapsula
€ 21,49

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Kalcij Plus

Optima Naturals Kalcij Plus, 60 tablet

  • praktične tablete kalcija
  • s vitaminima K1 i D3
€ 18,79 (€ 260,97 / kg)

Dostava do 07. listopada