Obsthof Retter Bio čista brusnica, 750 ml
100 % prirodni direktni sok iz čistog prešanja voća
€ 12,14 € 13,49 -10%
(€ 16,19 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od potpuno zrelih plodova
- bogato vitaminima
- nježno prešano
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Bio sok od brusnice tvrtke Obsthof Retter u tren oka osigurava vam voćno osvježenje. Ovaj 100 % bio prirodni direktni sok nježno se proizvodi čistim prešanjem voća. Koriste se samo potpuno zreli plodovi, čime vam se jamči predivan voćni okus. Osim toga, brusnica je bogata vitaminima A, C, E i B, kao i kalijem, magnezijem, kalcijem, željezom i polifenolima.
| Br. proiz. | OR-43038004b |
|---|---|
| Sadržaj: | 750 ml |
| EAN: | 9005336008004 |
| Br. proizvođača: | 43038004b |
| Marke: | Obsthof Retter |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Bez alkohola |
| Napomena o skladištenju: | potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
Brusnice[1]
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 134 / 32 kj / kcal |
| Masti | 0,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 7,1 g |
| od toga Šećer | 7 g |
| | 0,3 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Obsthof Retter GmbH, Winzendorf 142, 8225, Pöllau, Austrija, office@obsthof-retter.at, www.obsthof-retter.com |
|---|