Nikolaus Nature animal PetEnzym® Cat, 45 g
Dodatak prehrani za mačke
€ 31,99
(€ 710,89 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- poboljšava apsorpciju hranjivih tvari
- s amilazom, proteazom i lipazom
- s vitaminom B12
Opis
PetEnzym® Cat tvrtke Nikolaus Nature posebno je razvijen za mačke kako bi podržao apsorpciju hranjivih tvari. Dodatak prehrani za mačke sadrži mješavinu amilaze, proteaze i lipaze te je dodatno obogaćen vitaminom B12.
Preporuka za hranjenje po danu za mačke tjelesne težine 5 kg:
Oko 1/2 ravne mjerne žlice (mjerna žlica je priložena) ili prema preporuci veterinara.
Napomena:
PetEnzym® se može davati, primjerice, nakon operacija, nakon davanja lijekova, kod probavnih smetnji ili u starijoj dobi.
| Br. proiz. | NN-OV.00117.P0045 |
|---|---|
| Sadržaj: | 45 g |
| EAN: | 9120081881822 |
| Br. proizvođača: | OV.00117.P0045 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Mačka |
| Područje upotrebe za životinje: | probava i crijevna flora |
Sastav
listovi manga (Mangifera indica), sušeni ananas, papaja u prahu, sušeni kivi, zelen pelina (Artemisia absinthium), sjemenke komorača (Foeniculum vulgare), Yucca schidigera, pelin (Artemisia abrotanum)
Sastav
analitičke komponente
| Sastav | |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 8 % |
| sirova vlakna | 10,5 % |
| sirova ulja i masti | 8,5 % |
| sirovi pepeo | 10,5 % |
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin B12 | 4.500 µg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| hidrolizirani lecitin 1c322ii | 72.000 mg |
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|