MycoWay Bio maitake u prahu, 100 g
100 % maitake gljiva u prahu
€ 22,99
(€ 229,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- fino mljeveno
- zemljano-orašasti okus
- za smoothije, jogurt i dr.
-
Bio certificirano
Opis
Bio maitake u prahu brenda MycoWay proizvodi se od pažljivo osušenih maitake gljiva, koje se prerađuju u fini prah koji se lako integrira u vašu svakodnevicu. Zahvaljujući nježnoj preradi, nježni, zemljani i blago orašasti okus optimalno je očuvan. Prah možete, primjerice, umiješati u juhe, umake ili smoothije ili ga koristiti za kreativna jela. Tako dobivate visokokvalitetni sastojak koji vašim receptima daje posebnu okusnu notu.
Preporuka za konzumaciju:
- 2–4 g dnevno (1–2 čajne žličice; 1 čajna žličica = cca 2 g)
- Proizvođač preporučuje da u prvim danima uzimanja krenete s polovicom preporučene količine te ju postupno povećavate. Ako je moguće, jednu polovicu doze uzmite ujutro, a drugu navečer.
- Prah pomiješajte, primjerice, s vodom, čajem, kakaom, jogurtom, smoothiejem itd. Dobro promiješajte i brzo konzumirajte.
- Prah bi trebalo uzimati tijekom obroka ili najmanje pola sata nakon obroka.
- Proizvođač preporučuje da se prah od gljiva uzima kontinuirano 2x godišnje (u proljeće i jesen) tijekom najmanje 3–4 tjedna te da se zatim napravi stanka.
- Proizvođač preporučuje istovremeno uzimanje vitamina C.
Napomena:
Zbog prirodnih sastojaka, boja, miris i okus pojedinih serija mogu varirati. To ne utječe na kvalitetu proizvoda.
| Br. proiz. | NARA-MW017 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 3830072118740 |
| Br. proizvođača: | MW017 |
| Marke: | MycoWay |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Vitalne gljive |
| Svojstva : | Bio certificirano |
| Vitalne gljive: | Maitake |
| Opće informacije: | Ako ste trudni ili dojite, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Energija, Metabolizam |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
gljive u prahu (100 % ekstrakt ljekovite gljive Grifola frondosa)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1537 / 367 kj / kcal |
| Masti | 5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,94 g |
| Ugljikohidrati | 21,6 g |
| od toga Šećer | 0,14 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 37 g |
| | 21,9 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si |
|---|