LifePro Neurostress Protect, 60 kaps.
Aminokiseline s vitaminima B skupine u kapsulama
€ 25,64 € 28,49 -10%
(€ 915,71 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s triptofanom
- s vitaminima B skupine
- proizvedeno u Austriji
Opis
Najvažniji sastojak proizvoda Neurostress Protect je aminokiselina triptofan. Osim toga, sadrži i najvažnije vitamine B skupine – vitamin B6, B12, folnu kiselinu.
bez glutena - bez laktoze - bez bojila i pojačivača okusa - bez GMO-a - farmaceutska želatina testirana na BSE/TSE - proizvedeno u Austriji
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 2 kapsule dnevno s tekućinom.
Kontraindikacije i interakcije: Tijekom trudnoće i dojenja koristiti samo nakon savjetovanja s liječnikom.
| Br. proiz. | LP-30002 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 kaps. |
| Br. proizvođača: | 30002 |
| Marke: | LifePro |
| Oblik prezentacije: | Kapsule |
| Vrste proizvoda: | Aminokiseline |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Raspoloženje - protiv umora, Živci |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po maks. dnevnoj dozi/porciji (2 kapsule) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 15,32 / 3,66 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0,91 g |
| Sol | 0 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (2 kapsule) |
|---|---|
| L-triptofan | 320 mg |
| L-glutamin | 200 mg |
| Glicin | 100 mg |
| L-teanin | 100 mg |
| vitamin B3 (niacin) | 34 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 3,1 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 400 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 16 µg |
Sirovine
Celuloza[1]
- Ovojnica kapsule
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | LifePro Handels GmbH, Halderstraße 16, 86150, Augsburg, Austrija, info@www.lifepro.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LifePro Neurostress Protect
3 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (33%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
3 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.