le melo ENERGY Green Machine, 126 g
Sportska hidratacija s kofeinom i osvježavajućim okusom manga i limete
€ 33,99
(€ 269,76 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 80 mg kofeina po vrećici
- s kompleksom vitamina B
- 1.000 mg elektrolita
Opis
ENERGY Green Machine s okusom manga i limete kombinira voćni i svježi okus s formulom Hydration Core i dodatnim kofeinskim poticajem. Idealno za vaš jutarnji trening ili za timske sportove.
Primjena:
- otopite 1 vrećicu u 500 ml vode
- pijte 30 minuta prije, tijekom ili nakon treninga
- Preporuka: 1 vrećica po satu sporta (ovisno o gubitku znoja)
Napomena:
povećan sadržaj kofeina (80 mg po vrećici) – nije prikladno za djecu, trudnice i dojilje.
1 pakiranje sadrži 20 vrećica.
| Br. proiz. | XDK-LEMELO-39016 |
|---|---|
| Sadržaj: | 126 g |
| EAN: | 4270002997677 |
| Br. proizvođača: | 39016 |
| Marke: | le melo |
| Oblik prezentacije: | Prašak, Štapići |
| Ciljevi treninga: | Izdržljivost |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Tijekom sporta, Nakon treninga |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | na porciju (6,3 g)[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 71 / 17 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 3,2 g |
| od toga Šećer | 2,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,1 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,6 g |
- odgovara 1 štapiću (sticku)
Sirovine
izomaltuloza, limunska kiselina (E330)[1], aroma (Mango-Limette), natrijev klorid, glukoza (grožđani šećer), maltodekstrin, kalcijeve soli ortofosforne kiseline, kalijev citrat, ekstrakt guarane, dolomit (Calcium-Magnesium-Carbonat), magnezijev citrat, kalijev klorid, kofein, magnezijev oksid, Sucralose[2], željezov glukonat, Nikotinamid, cinkov citrat, kalcijev D-pantotenat, cijanokobalamin, kolekalciferol, piridoksin hidroklorid, tiamin mononitrat, riboflavin, krom pikolinat
- Zakiseljivač
- Sladilo