Layenberger High Protein pločica, Čokolada-banana (35 g)
Kompaktni izvor proteina za putovanja
€ 1,69
(€ 48,29 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- punih 45 % proteina po pločici
- manje od 2 g šećera po porciji
- optimalan omjer nutritivnih vrijednosti
Opis
Layenberger High Protein pločice donose vam koncentriranu porciju proteina u praktičnom formatu. Budući da proteini doprinose povećanju mišićne mase, ova je pločica prikladan izbor za vrijeme nakon treninga ili kao međuobrok bogat proteinima. Receptura je dizajnirana tako da ima vrlo nizak udio šećera te se stoga lako uklapa u način života usmjeren na pravilnu prehranu.
Kombinacijom različitih izvora proteina postiže se visokokvalitetan nutritivni profil. Budući da proteini doprinose održavanju mišićne mase, ova vas pločica podržava u pokrivanju vaših dnevnih potreba. Pločica uvjerava ugodnom teksturom.
| Br. proiz. | XPI-MM-70362 |
|---|---|
| Sadržaj: | 35 g |
| EAN: | 4036554703629 |
| Br. proizvođača: | 70362 |
| Marke: | Layenberger |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Opće informacije: | kod prekomjerne konzumacije može imati laksativni učinak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | C - Jaje, E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
| Dobro za: | Mišići |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5 g |
| Ugljikohidrati | 22 g |
| od toga Šećer | 1,3 g |
| od toga Polivalentni alkoholi | 19 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,8 g |
| | 46 g |
| Sol | 0,49 g |
Sirovine
mliječni protein, Goveđi kolagenhidrolizat, 20 % preljev od tamne čokolade (Kakao pasta, sladilo (Maltit), Kakao maslac, emulgator (sojini lecitini), aroma Bourbon vanilije), Ovlaživač (glicerin), voda, sojin protein, Coconut Oil, sojini crispies (hrskavci) (sojin protein, Rižino brašno, ekstrakt ječmenog slada, kuhinjska sol), 1 % pahuljice banane, aroma, suncokretovo ulje, punilo (mikrokristalna celuloza), sladilo (Sucralose)