Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Čokolada-lješnjak (396 g)
Vaš suputnik za prehranu koja pazi na kalorije
€ 9,99
(€ 25,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- potpuna zamjena za obrok
- samo oko 214 kcal po porciji
- formula bez glutena i bogata vlaknima
-
Bez glutena
Opis
Fit+Feelgood Slim Shake Powder odgovor je na pun raspored i visoke zahtjeve prema vlastitoj prehrani. Receptura ujedinjuje efikasnost s kremastim doživljajem užitka, ne žrtvujući pritom uravnotežen nutritivni sastav. Budući da zamjena dvaju dnevnih glavnih obroka takvim zamjenskim obrokom u sklopu niskokalorične prehrane pridonosi gubitku tjelesne težine, ovaj se proizvod može fleksibilno uklopiti u vaše osobne ciljeve.
Sadržani Whey-protein ima visoku biološku vrijednost i izvrstan profil aminokiselina. Budući da proteini doprinose održavanju mišićne mase, funkcionalno ste opskrbljeni čak i tijekom niskokalorične faze. Svaka vam porcija osigurava usklađenu kombinaciju vitamina i minerala.
Priprema i preporuka za konzumaciju:
Kako bi se postigao optimalan sastav, Layenberger Slim Shake Powder trebali biste koristiti u količini od 33 g po porciji. Jednostavno pripremite 33 g praha s 200 ml malomasnog mlijeka (1,5 % masti) u shakeru – i vaš ukusan obrok je gotov.
Fit+Feelgood Slim Shakeom možete zamijeniti do dva obroka dnevno. Imajte na umu da preostali glavni obrok(i) u svakom slučaju treba(ju) biti siromašan/siromašni kalorijama – maksimalno 600 kcal – i bogat(i) vitaminima.
| Br. proiz. | XPI-MM-70534 |
|---|---|
| Sadržaj: | 396 g |
| EAN: | 4036554705340 |
| Br. proizvođača: | 70534 |
| Marke: | Layenberger |
| Ciljevi treninga: | Kontrola tjelesne težine, Mršavljenje - gubitak masnog tkiva |
| Vrijeme korištenja: | kao zamjena za obrok |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bogato vlaknima |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Pomoć pri mršavljenju |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (33 g) |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1541 / 368 kj / kcal | 892 / 213 kj / kcal |
| Masti | 7,6 g | 5,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2 g | 2,6 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 1,8 g | 1,2 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 3,6 g | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 30 g | 19 g |
| od toga Šećer | 14 g | 14 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 11 g | 3,6 g |
| | 38 g | 20 g |
| Sol | 1,4 g | 0,69 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (33 g) |
|---|---|
| Linoleinska kiselina | 3,1 g |
| Natrij | 680 mg |
| Vitamin A | 952 µg |
| Vitamin D | 4,8 µg |
| vitamin E | 12 mg |
| vitamin K | 73 µg |
| vitamin C | 93 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 1,1 mg |
| Vitamin B2 | 2,2 mg |
| niacin | 17 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 1,4 mg |
| Folic acid | 197 µg |
| Vitamin B12 | 4,3 µg |
| biotin | 48 µg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina) | 5,8 mg |
| kalij | 1.019 mg |
| Kalcij | 716 mg |
| fosfor | 809 mg |
| | 294 mg |
| željezo | 19 mg |
| | 9,4 mg |
| Bakar | 1,1 mg |
| Mangan | 2 mg |
| Selenium | 55 µg |
| jod | 141 µg |
Sirovine
izolat sojinih proteina, koncentrat proteina sirutke (Mlijeko), modificirani škrob, 6 % jako odmašćen kakao u prahu, maltodekstrin, Sojino ulje, kukuruzni dekstrin, inulin, koncentrat mliječnih proteina, kalijev citrat, mliječni protein, aroma (Mlijeko), kalijev klorid, Natrijev fosfat, Magnesiumcarbonat, kalcijev fosfat, sladilo (natrijev ciklamat, Sucralose, saharin), zgušnjivač (Xanthan), vitamin C, željezov pirofosfat, vitamin E,