Ukusni musevi od orašastih plodova i sjemenki

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Mus od orašastih plodova i sjemenki: 1 - 30 od 92 proizvoda

Alnatura Bio krema od lješnjaka i datulja

Alnatura Bio krema od lješnjaka i datulja, 240 g

  • od samo 3 sastojka
  • prirodna slatkoća datulja
  • potpuno veganska
€ 9,39 (€ 39,13 / kg)

Dostava do 07. listopada

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

  • smanjen udio šećera
  • s prirodnim sastojcima
  • bez palminog ulja
€ 4,79 € 6,89 (€ 23,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Govinda Chufella Bio

Govinda Chufella Bio, 220 g

  • bez palminog ulja
  • orašast čokoladni okus
  • namaz od tigernuta
€ 8,89 (€ 40,41 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organski maslac od badema

Rapunzel Organski maslac od badema, 500 g

  • 100% prženi bademi
  • orašast okus badema
  • vegansko i bez aditiva
€ 18,19 (€ 36,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

nu3 Peanut Butter Crunchy

nu3 Peanut Butter Crunchy, 500 g

  • 100% kikiriki, bez aditiva
  • više od 29% biljnih proteina
  • za svestrane trenutke uživanja
€ 5,59 € 7,99 (€ 11,18 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski smeđi maslac od badema

Alnatura Organski smeđi maslac od badema, 250 g

  • izražene arome i mazive teksture
  • za kuhanje, mazanje i pijenje
  • od neoguljenih organskih badema
€ 7,99 (€ 31,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski tahini mus

Alnatura Organski tahini mus, 250 g

  • Za dipove, humus i pikantna jela
  • aromatični orašasti okus
  • bez stabilizatora
€ 4,09 (€ 16,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski mus od kokosa

Alnatura Organski mus od kokosa, 225 g

  • egzotično
  • kremasto & fino
  • bez stabilizatora
€ 3,99 (€ 17,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organski namaz od prženih badema sa šećerom od kokosovog cvijeta

Rapunzel Organski namaz od prženih badema sa šećerom od kokosovog cvijeta, 250 g

  • sa prženim bademima
  • bez umjetnih dodataka
  • fina nota karamele
€ 7,99 (€ 31,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Govinda Jestivi šilj krema Bio

Govinda Jestivi šilj krema Bio, 250 g

  • za cijelu obitelj
  • bez dodatka šećera
  • lako se razmazuje
€ 6,89 (€ 27,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organska krema od badema i tonka graha

Rapunzel Organska krema od badema i tonka graha, 250 g

  • bademi, mlijeko i tonka grah
  • nježne arome i topivo
  • za mazanje i punjenje
€ 7,39 (€ 29,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organska krema od kokosa i badema

Alnatura Organska krema od kokosa i badema, 250 g

  • fina i kremasta receptura
  • egzotična slatka nota
  • bez emulgatora
€ 6,89 (€ 27,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organska krema od čokolade i oraha

Alnatura Organska krema od čokolade i oraha, 250 g

  • 45% lješnjaka
  • bez emulgatora
  • idealno kao namaz
€ 7,79 (€ 31,16 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organska krema od kokosa i lješnjaka s datuljama

Rapunzel Organska krema od kokosa i lješnjaka s datuljama, 200 g

  • ukusan namaz
  • prirodno slatko i bez emulgatora
  • oplemenjuje peciva, müslie i drugo
€ 7,99 (€ 39,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski mus od indijskog oraščića

Alnatura Organski mus od indijskog oraščića, 250 g

  • 100% organski indijski oraščići
  • ekstra kremast i intenzivan okus
  • svestrani sastojak za kuhanje i pečenje
€ 7,99 (€ 31,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organski Samba Crunchy

Rapunzel Organski Samba Crunchy, 250 g

  • komadi lješnjaka i kakao prah
  • s Rapadura integralnim šećerom od trske
  • za oplemenjivanje i grickanje
€ 6,29 (€ 25,16 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organska krema od oraha i nugata

Rapunzel Organska krema od oraha i nugata, 250 g

  • sa 33% prženih lješnjaka
  • sadrži brašno slatke lupine
  • prikladno za pečenje i deserte
€ 5,69 (€ 22,76 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organska krema od makadamije

Rapunzel Organska krema od makadamije, 250 g

  • pečena makadamija, kakao i morska sol
  • zaslađeno cristallino šećerom
  • za mazanje, punjenje i grickanje
€ 7,39 (€ 29,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organska nugat-lješnjak krema

Alnatura Organska nugat-​lješnjak krema, 250 g

  • kremasto, orašasto i aromatičano
  • Sadrži 25% prženih lješnjaka
  • vegansko i bez emulgatora
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organski kokos mousse

Rapunzel Organski kokos mousse, 215 g

  • 100% aromatični okus kokosa
  • za obogaćivanje jela
  • posebno fine teksture
€ 3,69 (€ 17,16 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organski tahini (sezamov maslac)

Rapunzel Organski tahini (sezamov maslac), 250 g

  • lagano pečeno
  • sitno mljeveno
  • bez aditiva
€ 5,19 (€ 20,76 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organski maslac od indijskog oraščića

Rapunzel Organski maslac od indijskog oraščića, 500 g

  • bez dodataka
  • 100% indijski orah
  • posebno fino mljeveno
€ 15,89 (€ 31,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio namaz od prženih badema

Alnatura Bio namaz od prženih badema, 225 g

  • hrskavi bademi i cejlonski cimet
  • pune karamelne note
  • bez emulgatora
€ 8,29 (€ 36,84 / kg)

Dostava do 07. listopada

nu3 Organic Almond Butter Brown

nu3 Organic Almond Butter Brown, 500 g

  • obogaćuje vaša jela
  • neoljuštene jezgre badema
  • s prirodnom slatkoćom
€ 19,39 (€ 38,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organski maslac od kikirikija - hrskav sa soli

Rapunzel Organski maslac od kikirikija -​ hrskav sa soli, 500 g

  • bez aditiva
  • s komadićima kikirikija
  • rafinirano morskom soli
€ 7,39 (€ 14,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organski kremasti maslac od kikirikija

Rapunzel Organski kremasti maslac od kikirikija, 250 g

  • ekstra kremast i aromatičan
  • 91% prženog kikirikija
  • sa Cristallino šećerom i morskom soli
€ 4,59 (€ 18,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski maslac od kikirikija, kremasti

Alnatura Organski maslac od kikirikija, kremasti, 250 g

  • od 100% kikirikija
  • azijski-orašast i kremast
  • bez stabilizatora
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Fini organski maslac od kikirikija

Rapunzel Fini organski maslac od kikirikija, 500 g

  • 100% kikiriki
  • nema dodataka
  • aromatičan okus
€ 7,39 (€ 14,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Hrskavi organski maslac od kikirikija

Alnatura Hrskavi organski maslac od kikirikija, 250 g

  • od 100% prženog kikirikija
  • idealno za kreativnu kuhinju
  • bez stabilizatora
€ 3,79 (€ 15,16 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio krema od čokolade i lješnjaka

Alnatura Bio krema od čokolade i lješnjaka, 500 g

  • bio kvaliteta
  • 45 % lješnjaka
  • bez stabilizatora
€ 12,49 (€ 24,98 / kg)

Dostava do 07. listopada