Bulgur, kvinoja i drugo

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Bulgur, kvinoja i ostalo: 1 - 30 od 79 proizvoda

Alnatura Bio raž

Alnatura Bio raž, 1 kg

  • cijela zrna
  • kvaliteta Demeter
  • intenzivnog okusa
€ 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organska zob

Alnatura Organska zob, 500 g

  • blagog, orašastog okusa
  • za kuhanje, pečenje i müslije
  • 100% Demeter uzgoj
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio kvinoja

Alnatura Bio kvinoja, 500 g

  • blago orašastog okusa
  • svestrana uporaba
  • jednostavna priprema
€ 4,67 € 5,19 (€ 9,34 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio ekspandirani amarant

Alnatura Bio ekspandirani amarant, 125 g

  • bez glutena
  • prozračan i lagan
  • uz muesli, mlijeko i jogurt
€ 1,97 € 2,19 (€ 15,76 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio kuskus od slanutka

Alnatura Bio kuskus od slanutka, 400 g

  • od brašna od slanutka
  • kratko vrijeme kuhanja
  • bogat proteinima
€ 3,95 € 4,39 (€ 9,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio pšenične mekinje

Alnatura Bio pšenične mekinje, 250 g

  • za muesli i pekarske proizvode
  • visok udio vlakana
  • bio kvaliteta iz Austrije
€ 1,25 € 1,39 (€ 5,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Heljda cijela Bio

BioKing Heljda cijela Bio, 500 g

  • svestrana upotreba
  • za slatke i pikantne recepte
  • podrijetlo: Njemačka
€ 3,68 € 4,09 (€ 7,36 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio ekspandirana kvinoja

Alnatura Bio ekspandirana kvinoja, 125 g

  • nezaslađena
  • prozračna i lagana
  • bez glutena
€ 3,05 € 3,39 (€ 24,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Cjelovito smeđe proso u prahu Bio

BioKing Cjelovito smeđe proso u prahu Bio, 1000 g pak.

  • od ljuske i klica
  • pet puta finije mljeveno od brašna
  • pažljiv proizvodni postupak
€ 9,44 € 10,49 (€ 9,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

Govinda Mljeveni smeđi proso, bio

Govinda Mljeveni smeđi proso, bio, 1.000 g

  • bio i vegansko
  • kvaliteta sirove hrane
  • nježan okus orašastih plodova
€ 6,92 € 7,69 (€ 6,92 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski pirov griz

Alnatura Organski pirov griz, 500 g

  • aromatično
  • bogato hranjivim tvarima
  • za kuhanje i pečenje
€ 2,96 € 3,29 (€ 5,92 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organska palenta

Alnatura Organska palenta, 500 g

  • 100% kukuruzna krupica iz Demeter uzgoja
  • svestrano kuhanje i pečenje
  • prirodno bez glutena i veganski
€ 2,42 € 2,69 (€ 4,84 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Cjelovita zob Bio

BioKing Cjelovita zob Bio, 1.000 g

  • idealno za juhe
  • podrijetlo: Austrija
€ 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing KAMUT® faraonsko zrno Bio

BioKing KAMUT® faraonsko zrno Bio, 1.000 g

  • kontrolirani visoki standard kvalitete
  • zajamčena čistoća sorte
  • izvrsna svojstva za pečenje
€ 6,65 € 7,39 (€ 6,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio kuskus od pira

Alnatura Bio kuskus od pira, 400 g

  • fin orašast okus
  • idealan za brzu pripremu
  • od integralnog brašna od pira
€ 2,78 € 3,09 (€ 6,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

Davert Bio pšenica

Davert Bio pšenica, 1.000 g

  • blag i aromatičan okus cjelovitog zrna
  • izvrsna svojstva za pečenje i kuhanje
  • regionalna Bioland kvaliteta iz Njemačke
€ 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Smeđe proso 100% proklijano

BioKing Smeđe proso 100% proklijano, 1.000 g

  • od ljuske i klica
  • pet puta finije mljeveno od brašna
  • pažljiv proizvodni postupak
€ 15,20 € 16,89 (€ 15,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Pir cijeli Bio

BioKing Pir cijeli Bio, 1.000 g

  • dragocjena žitarica
  • orašasti okus
  • mnogo mogućnosti pripreme
€ 4,13 € 4,59 (€ 4,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Pšenične klice Bio

BioKing Pšenične klice Bio, 250 g

  • 100% prirodno
  • visok udio hranjivih tvari
  • lagano orašasto i slatko
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Kvinoja Bio

BioKing Kvinoja Bio, 500 g

  • blago orašasti okus
  • brza i jednostavna priprema
  • za pikantne i slatke recepte
€ 7,10 € 7,89 (€ 14,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Zlatno proso oljušteno Bio

BioKing Zlatno proso oljušteno Bio, 1.000 g

  • pogodno za slatka i pikantna jela
  • alternativa za prilog bez glutena
  • podrijetlo: Austrija
€ 5,66 € 6,29 (€ 5,66 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio šarena kvinoja

Alnatura Bio šarena kvinoja, 500 g

  • trpko-orašasto
  • višestruka upotreba
  • jednostavna priprema
€ 4,94 € 5,49 (€ 9,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio zeleni pir

Alnatura Bio zeleni pir, 500 g

  • aromatično-začinjen okus
  • bio kvaliteta
  • višestruka upotreba
€ 3,05 € 3,39 (€ 6,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Kuskus Bio

BioKing Kuskus Bio, 500 g

  • nije unaprijed kuhano
  • kratko vrijeme pripreme
  • višestruka primjena
€ 3,05 € 3,39 (€ 6,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio pir kao riža

Alnatura Bio pir kao riža, 400 g

  • bio kvaliteta
  • vegansko
  • blago, lagano orašasto
€ 1,79 € 1,99 (€ 4,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

Davert Bio gola zob

Davert Bio gola zob, 1.000 g

  • blag orašast okus
  • idealno za svježe pahuljice i doručak
  • svestrano za popečke i složence
€ 3,50 € 3,89 (€ 3,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

Davert Bio oljušteni ječam

Davert Bio oljušteni ječam, 1.000 g

  • blaga orašasta aroma
  • idealno za juhe, variva i priloge
  • regionalna Bioland kvaliteta iz Njemačke
€ 3,95 € 4,39 (€ 3,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

Davert Bio raž

Davert Bio raž, 1.000 g

  • snažna i izdašna aroma
  • idealno za aromatične kruhove s kiselim tijestom
  • regionalna Bioland kvaliteta iz Njemačke
€ 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio heljda

Alnatura Bio heljda, 500 g

  • blago orašast okus
  • kvaliteta Demeter
  • idealan kao prilog
€ 2,78 € 3,09 (€ 5,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio zlatno proso

Alnatura Bio zlatno proso, 500 g

  • orašaste note
  • za slatka i slana jela
  • idealno za salate i složence
€ 2,42 € 2,69 (€ 4,84 / kg)

Dostava do 09. listopada