Govinda Sirup od datulja, bio, 250 g
Prirodno sladilo s finom aromom karamele i optimalnom konzistencijom
€ 3,69
(€ 14,76 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % Barhi datulje
- prirodna alternativa medu
- čisto biljno i bio kvaliteta
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Bio sirup od datulja brenda Govinda dobiva se od aromatičnih Barhi datulja i oduševljava svojom zlatnožutom teksturom. Služi kao čisto biljna alternativa medu ili javorovom sirupu te obogaćuje deserte i ajurvedska jela finom notom karamele. Čisti prirodni proizvod bez dodataka.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H652 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4038507012345 |
| Br. proizvođača: | H652 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Sirup od datulja[1]
- iz kontrolirane ekološke proizvodnje
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2064 / 493 kj / kcal |
| Masti | 30 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 23 g |
| Ugljikohidrati | 46 g |
| od toga Šećer | 36 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 7,7 g |
| | 5,8 g |
| Sol | 0,12 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|