Fushi Carrot Oil, 100 ml

Hladnoprešano ulje mrkve

€ 16,69

(€ 166,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • čisto organsko ulje mrkve
  • bogato beta-karotenom
  • s vitaminima A, B, C, D i E
  • hidratizira
  • Bez testiranja na životinjama Bez testiranja na životinjama
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Fushi Calendula Oil, infused in Almond oil, 100 ml

Fushi Carrot Oil, 100 ml € 16,69 (€ 166,90 / l)
Fushi Calendula Oil, infused in Almond oil, 100 ml € 23,99 (€ 239,90 / l)
Ukupna cijena: € 40,68
Opis

Čisto ulje mrkve s njegujućim svojstvima.

Carrot Oil marke Fushi je hladnoprešano ulje dobiveno iz ploda cijele mrkve i stoga je izuzetno bogato beta-karotenom, vitaminima A, B, C, D i E kao i esencijalnim masnim kiselinama. Zbog visokog sadržaja beta-karotena idealno je za obnavljanje kože oštećene suncem. Hidratantno ulje idealno je za suhe i zrele tipove kože, a izvrsno je i kao proizvod za njegu suhe kose.

Konzumacija ulja pruža širok spektar antioksidansa i vitamina koji pomažu u zaštiti tijela i kože od preranog starenja kože.

Br. proiz. XCO-FUSHI-F0010417
Sadržaj: 100 ml
EAN: 5060112865916
Br. proizvođača: F0010417
Marke: Fushi
Oblik prezentacije: Ulje
Vrste proizvoda: Njega lica
Tip kože: Za svaki tip kože
Svojstva : Bez testiranja na životinjama, Vegansko, Uz manje plastike
Za koga?: Posebno za žene, Posebno za muškarce
Ayurvedski proizvodi: Proizvodi za njegu lica
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati na suhom
Sastojci (INCI)

Cold Pressed & Unrefined, Infused In Extra Virgin Sweet Almond Oil (Prunus Dulcis), Daucus Carota Sativa (Carrot)

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Fushi Wellbeing Ltd,, Unit 9 Roslin Square, Roslin Street, Acton,, W3 8DH, London, Velika Britanija
Opunomoćenik EU kao odgovorna osoba: Rannesh Jansari, Keizersgracht 482, 1017EG, Amsterdam, Nizozemska, fushiwellbeing.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Fushi Carrot Oil

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder