Fushi - transparentno, pažljivo prema okolišu i bez plastike

Marka Fushi predstavlja transparentnost, ekološku ambalažu i iskrenost. Bliski odnos sa svjetskim proizvođačima također je vrlo važan za Fushi. Kontinuirana marljivost i velika strast u konačnici su donijeli uspjeh. "Čovjek mora slušati svoju savjest i djelovati u skladu s tim". Ako Vam je stalo do ekoloških veganskih proizvoda, onda je Fushi upravo za Vas.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Alergeni Tip kože Tip kose Svojstva
Filteri

Fushi: 1 - 30 od 31 proizvoda

Fushi Really Good Hair Oil

Fushi Really Good Hair Oil, 100 ml

  • mješavina od 5 ulja
  • zaglađuje i hrani kosu
  • hidratizira
€ 31,49 (€ 314,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Scalp Soother Herbal Conditioner

Fushi Scalp Soother Herbal Conditioner, 230 ml

  • pogodno za suho vlasište
  • s hladno prešanim uljima
  • hrani kosu i vlasište
€ 14,59 (€ 63,43 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Carrot Oil

Fushi Carrot Oil, 100 ml

  • čisto organsko ulje mrkve
  • bogato beta-karotenom
  • s vitaminima A, B, C, D i E
€ 16,69 (€ 166,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Calendula Oil, infused in Almond oil

Fushi Calendula Oil, infused in Almond oil, 100 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • intenzivno hidratizira
  • smirujući učinak
€ 23,99 (€ 239,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Really Good Stretch Mark Oil

Fushi Really Good Stretch Mark Oil, 100 ml

  • organska posebna mješavina ulja
  • za njegu ožiljaka
  • hidratizira
€ 31,49 (€ 314,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Jojoba Oil

Fushi Jojoba Oil, 100 ml

  • hladnoprešano
  • hipoalergensko
  • brzo se upija
€ 22,99 (€ 229,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Stimulator Herbal Conditioner

Fushi Stimulator Herbal Conditioner, 230 ml

  • biljni regenerator za kosu
  • potiče rast kose
  • revitalizira kosu
€ 16,69 (€ 72,57 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Argan & Amalaki Conditioner

Fushi Argan & Amalaki Conditioner, 230 ml

  • pogodno za sve tipove kose
  • s biljnim ekstraktima i uljima
  • jača i njeguje kosu
€ 16,69 (€ 72,57 / l)

Dostava do 07. listopada

Fushi Organic Castor Oil

Fushi Organic Castor Oil, 250 ml

  • idealno za suhu kožu
  • za kosu, trepavice i obrve
  • hladno prešano i bogato vitaminom E
€ 13,59 (€ 54,36 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Camellia Oil Japanese

Fushi Camellia Oil Japanese, 100 ml

  • čisto ulje kamelije
  • sadrži antioksidanse
  • bogato vitaminima
€ 26,49 (€ 264,90 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Neem Oil

Fushi Neem Oil, 50 ml

  • čisto ulje neema
  • hladnoprešano i nerafinirano
  • antibakterijsko
€ 13,59 (€ 271,80 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Organic Black Seed Oil

Fushi Organic Black Seed Oil, 250 ml

  • idealno za suhu kožu
  • hladno prešano i nerafinirano
  • sadrži timokinon
€ 31,49 (€ 125,96 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Root Revival Hair Oil

Fushi Root Revival Hair Oil, 30 ml

  • za sve tipove kose
  • idealno za tanku kosu
  • posebno njeguje korijen kose
€ 26,49 (€ 883,00 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Organic Virgin Unrefined Shea Butter

Fushi Organic Virgin Unrefined Shea Butter, 200 g

  • za sve tipove kože
  • intenzivno njegujuće
  • višenamjenska primjena
€ 19,79 (€ 98,95 / kg)

Dostava do 20. listopada

Fushi Really Good Cellulite Oil

Fushi Really Good Cellulite Oil, 100 ml

  • za bedra i bokove
  • intenzivno i bogato njeguje
  • visokokvalitetni sastojci
€ 28,49 (€ 284,90 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Organic Avocado Oil

Fushi Organic Avocado Oil, 100 ml

  • idealno za suhu, ljuskavu kožu
  • bogato vitaminima A, D i E
  • hidratantno
€ 14,59 (€ 145,90 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi BioVedic™ Radiance Face Oil

Fushi BioVedic™ Radiance Face Oil, 30 ml

  • idealno za suhe tipove kože
  • hrani i hidratizira
  • brzo se upija
€ 26,49 (€ 883,00 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi BioVedic™ Radiance Face Cream

Fushi BioVedic™ Radiance Face Cream, 50 ml

  • za normalnu i osjetljivu kožu
  • obogaćena biljem i uljima
  • intenzivno hrani
€ 26,49 (€ 529,80 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Argan & Amalaki Shampoo

Fushi Argan & Amalaki Shampoo, 230 ml

  • pogodno za sve tipove kose
  • posebno za suhu kosu
  • hrani kosu, njeguje vlasište
€ 14,59 (€ 63,43 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Marula Seed Oil

Fushi Marula Seed Oil, 50 ml

  • za suhu i zrelu kožu
  • brzo se upija
  • hladno prešano
€ 29,49 (€ 589,80 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Scalp Soother Herbal Shampoo

Fushi Scalp Soother Herbal Shampoo, 230 ml

  • pogodan za suho vlasište
  • s hladnoprešanim uljima
  • hrani kosu i vlasište
€ 14,59 (€ 63,43 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Raspberry Seed Oil

Fushi Raspberry Seed Oil, 50 ml

  • za sve tipove kože
  • idealno za suhu i osjetljivu kožu
  • iz divljeg uzgoja
€ 15,69 (€ 313,80 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Organic Evening Primrose Oil

Fushi Organic Evening Primrose Oil, 100 ml

  • idealno za suhu kožu
  • hladno prešano i nerafinirano
  • bogato gama-linolenskom kiselinom (GLA)
€ 19,79 (€ 197,90 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Organic Pomegranate Oil

Fushi Organic Pomegranate Oil, 50 ml

  • za suhu i zrelu kožu
  • hladno prešano i nerafinirano
  • njeguje kožu
€ 26,49 (€ 529,80 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Stimulator Herbal Shampoo

Fushi Stimulator Herbal Shampoo, 230 ml

  • šampon s biljem
  • smiruje suho vlasište
  • hidratizira
€ 14,59 (€ 63,43 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Rosehip Oil

Fushi Rosehip Oil, 100 ml

  • organsko šipkovo ulje
  • hladnoprešano i nerafinirano
  • brzo se upija
€ 26,49 (€ 264,90 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Tamanu Oil

Fushi Tamanu Oil, 50 ml

  • hladnoprešano i nerafinirano
  • protiv prištića i mitesera
  • za njegu ožiljaka
€ 19,79 (€ 395,80 / l)

Dostava do 20. listopada

Fushi Hydra Intense Lip Botanicals

Fushi Hydra Intense Lip Botanicals, 10 ml

  • hranljiv
  • hidratizira
  • smiruje kožu
€ 11,49 (€ 1.149,00 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Really Good Vitamin E Skin Oil

Fushi Really Good Vitamin E Skin Oil, 50 ml

  • intenzivna hidratacija
  • bogato antioksidansima
  • anti-aging učinak
€ 28,49 (€ 569,80 / l)

Trenutno nije dostupno

Fushi Arganovo ulje

Fushi Arganovo ulje, 100 ml

  • organsko arganovo ulje
  • hladnoprešano i nerafinirano
  • bogato omega-6 masnim kiselinama
€ 28,49 (€ 284,90 / l)

Trenutno nije dostupno