ESN Designer Oatbar, Chocolate Chip (100 g)
Idealno za vaš trening
€ 3,03 € 3,19 -5%
(€ 30,30 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s kompleksnim ugljikohidratima
- super mekana i zrnato pečena
- praktično za putovanja
Opis
Designer Oatbar vaš je savršen suputnik za putovanja, prije ili nakon treninga. Pločica od zobi na bazi kompleksnih ugljikohidrata pruža vam točno ono što trebate – zapakirano u mekanu, zrnatu pločicu s finim preljevom. Bilo kao brzi međuobrok ili dio vaše sportske prehrane – jednostavno otvorite i uživajte.
| Br. proiz. | XPI-MM-11121 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4250519679952 |
| Br. proizvođača: | 11121 |
| Marke: | ESN |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, Povremeno |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
32 % Oats, 18 % preljev od tamne čokolade (šećer, palmino ulje, kakao u prahu s niskim udjelom masti, emulgator (lecitin (suncokret), Poliglicerin-poliricinoleat (E476), aroma)), biljna ulja (palmino ulje, ulje repice), sirup od šećerne trske, 10 % Čokoladni čips (Kakao pasta, šećer, Kakao maslac, kakao u prahu s niskim udjelom masti, emulgator (lecitin (soja))), šećer, Ovlaživač (glicerin), Sojino brašno
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2052 / 490 kj / kcal |
| Masti | 25 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 15 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| od toga Šećer | 31 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,1 g |
| | 6 g |
| Sol | 0,11 g |
Opće informacije o ugljikohidratima
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Fitmart GmbH & Co. KG, Werner-von-Siemens-Straße 8, 25337 , Elmshorn, Njemačka, www.esn.com |
|---|