Svi proizvodi na temu stres

Stres nastaje uslijed određenih vanjskih utjecaja. Ovdje ćete pronaći odgovarajuće proizvode koji vam mogu pomoći u stresnim fazama.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Stres: 1 - 30 od 191 proizvoda

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

  • sadrži aktivirani oblik vitamina B
  • jednostavno doziranje i unos
  • vegansko, bez glutena i laktoze
€ 45,99 (€ 919,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-kompleks forte

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-​kompleks forte, 60 kapsule

  • proizvedeno od klica kvinoje
  • 100% prirodnog porijekla
  • nježno obrađeno ručno
€ 29,49 (€ 842,57 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations B-kompleks

pure encapsulations B-​kompleks, 120 kapsule

  • idealno za dugotrajnu upotrebu
  • sa svih 8 B vitamina
  • savršeno za svaki dan
€ 52,99 (€ 2.119,60 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kapsule

  • 100% prirodno
  • potpuno vegansko
  • bez magnezijevog stearata
€ 22,99 (€ 194,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nature Love Vitamin B Komplex

Nature Love Vitamin B Komplex, 90 kapsule

  • vioaktivni oblici vitamina B
  • veganski i bez glutena
  • pakiranje za 3 mjeseca
€ 18,19 (€ 433,10 / kg)

Dostava do 07. listopada

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, Ribiz (20 Vrećice)

  • primjena bez vode
  • staviti izravno na jezik
  • magnezij s citrat-kompleksom
€ 11,83 € 14,79 (€ 118,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma GABA 500 mg

ZeinPharma GABA 500 mg, 90 kapsule

  • visokodozirani proizvod
  • 500 mg čiste GABA po kapsuli
  • bez nepotrebnih aditiva
€ 34,49 (€ 663,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin B-Complex Forte

Vitamaze Vitamin B-​Complex Forte, 120 tab.

  • bez magnezijevog stearata
  • s posebno visokodoziranim komponentama
  • odgovara najvišim standardima kvalitete
€ 20,49 (€ 284,58 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin B12 (Metilkobalamin)

pure encapsulations Vitamin B12 (Metilkobalamin), 90 kapsule

  • aktiviran vitamin B12
  • optimalna iskoristivost
  • dovoljna opskrba za vegetarijance
€ 34,49 (€ 2.028,82 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Željezov kelat Forte

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Željezov kelat Forte, 90 kapsule

  • potpuno biljno
  • s prirodnim vitaminima
  • bez alergena
€ 30,99 (€ 614,88 / kg)

Dostava do 07. listopada

Igennus Ašvaganda + L-teanin i magnezij

Igennus Ašvaganda + L-​teanin i magnezij, 60 veg. kap.

  • sa cinkom i B vitaminima
  • L-teanin iz zelenog čaja
  • hipoalergena formulacija
€ 26,49 (€ 602,05 / kg)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma B-kompleks

ZeinPharma B-​kompleks, 90 kapsule

  • s svih 8 vitamina B skupine
  • za opću nadopunu
  • vegansko i bez bojila
€ 16,99 (€ 970,86 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin B12 liquid

pure encapsulations Vitamin B12 liquid, 30 ml

  • s 500 mcg metilkobalamina po 0,5 ml
  • veganski
€ 32,99 (€ 1.099,67 / l)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Magnezijev citrat u prahu

pure encapsulations Magnezijev citrat u prahu, 107 g

  • bez dodataka
  • pogodan za vegane
  • dobra bioraspoloživost
€ 40,49 (€ 378,41 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitaplex Glutathione Complex tablete

Vitaplex Glutathione Complex tablete, 90 tab.

  • smanjeni setria® glutation
  • s NAC i alfa lipoinskom kiselinom
  • sadrži i selen
€ 66,49 (€ 610,00 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Allergy Research Group Herbal Adapt HPA Axis Restore*

Allergy Research Group Herbal Adapt HPA Axis Restore*, 60 veg. kap.

  • standardizirani biljni ekstrakti
  • idealno za vašu svakodnevnu rutinu
  • čista biljna ovojnica kapsule
€ 48,49 (€ 746,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma L-teanin Natural 500 mg

ZeinPharma L-​teanin Natural 500 mg, 90 kapsule

  • prirodni ekstrakt zelenog čaja
  • sadrži polifenole
  • minimalan udio kofeina
€ 32,49 (€ 624,81 / kg)

Dostava do 07. listopada

SANOPOLY Priosa®ENERGY

SANOPOLY Priosa®ENERGY, 150 kapsule

  • sadrži B vitamine
  • sa 16 aminokiselina
€ 56,99 (€ 553,30 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

ZeinPharma L-teanin 250 mg

ZeinPharma L-​teanin 250 mg, 90 kapsule

  • neproteinogena aminokiselina
  • sadrži polifenole
  • minimalan udio kofeina
€ 24,99 (€ 999,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 Kapsule

  • s ashwagandom
  • sadrži Tribulus terrestris
€ 33,99 (€ 990,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Rhodiola Mix

Anatis Naturprodukte Rhodiola Mix, 60 kapsule

  • mješavina 3 adaptogena
  • Rhodiola rosea, Cordyceps sinensis i ekstrakt korijena jama
€ 38,99 (€ 1.299,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Mega B-100 mg S/R

NaturesPlus® Mega B-​100 mg S/R, 90 tab.

  • s kompletnim B kompleksom
  • vegetarijanska formulacija
  • bez sintetičkih boja
€ 41,99 (€ 349,92 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana BIO maca u prahu

Purasana BIO maca u prahu, 200 g

  • vegansko
  • suši se na suncu
  • bogato kalcijem i željezom
€ 15,89 (€ 79,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Allergy Research Group Magnolia Extract

Allergy Research Group Magnolia Extract, 120 veg. kap.

  • iz kore magnolije
  • s 90 % honokiola + magnolola
  • 120 veg. kapsula
€ 69,49 (€ 1.069,08 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • proklijalo i fermentirano
  • sa spermidinom i sojinim proteinima
  • prirodni izvor vitamina B
€ 36,49 (€ 152,04 / kg)

Dostava do 07. listopada

Mummy Gummy Kids Set

Mummy Gummy Kids Set, 180 gum. bom.

  • 1x Kids - multivitamini, 60 kom.
  • 1x Kids - rast i kosti, 60 kom.
  • 1x Kids - san i opuštanje, 60 kom.
€ 17,79 € 44,49 (€ 32,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Allergy Research Group Pantotenska kiselina

Allergy Research Group Pantotenska kiselina, 90 veg. kap.

  • hipoalergeni vitamin B5
  • nadopunjen kalcijevim pantotenatom
  • 500 mg pantotenske kiseline po kapsuli
€ 27,49 (€ 458,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Vitamin-B kompleks

Anatis Naturprodukte Vitamin-​B kompleks, 180 kapsule

  • izvor biljnog vitamina B
  • sa svih osam vitamina B
  • dobar apsorpcija
€ 68,49 (€ 737,24 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

pure encapsulations Anti-Stress

pure encapsulations Anti-​Stress, 60 Kapsule

  • B vitamini i elementi u tragovima
  • sadrži taurin i L-tirozin
  • s resveratrolom i korijenom tajge
€ 43,49 (€ 988,41 / kg)

Dostava do 07. listopada

SOJALL Makal

SOJALL Makal, 150 g

  • dolomitni prah
  • sadrži cink, kalcij
  • & magnezij
€ 28,49 (€ 189,93 / kg)

Dostava do 07. listopada