rawster Šipak u prahu, bio, 400 g
Voćni i blago kiselkasti prah
€ 20,49
(€ 51,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- intenzivna crvena boja
- prirodno
- svestrano za upotrebu
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Šipak u prahu dobiva se iz plodova iz kontroliranog bio uzgoja. Zahvaljujući nježnoj obradi, zadržan je voćni i blago kiselkasti okus šipka. Prirodni, intenzivno crveni prah ne sadrži aditive i može se fleksibilno uklopiti u svakodnevnu prehranu. Možete ga jednostavno umiješati u smoothieje, sokove ili jogurt ili ga koristiti za obogaćivanje mueslija i zdjelica. Šipak u prahu također nudi jednostavnu primjenu u pekarskim proizvodima i desertima.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno umiješajte 1–2 čajne žličice (cca 5–10 g) u vodu, sok, smoothie, kašu ili muesli.
| Br. proiz. | PU-HAGE400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4260477791429 |
| Br. proizvođača: | HAGE400 |
| Marke: | rawster |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2621 / 626 kj / kcal |
| Masti | 55 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 32,5 g |
| Ugljikohidrati | 8,5 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 15 g |
| Sol | 0,5 g |
Sirovine
šipak u prahu[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|