Namirnice za uravnoteženu prehranu 10% jeftinije

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Namirnice: 1 - 30 od 2963 proizvoda

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • idealno prije intenzivnih treninga snage
  • odličan okus
  • najviša kvaliteta proizvoda
€ 174,59 € 193,99 (€ 77,12 / kg)

Besplatna dostava do 15. listopada

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • kao topli i kaohladni napitak
  • vrlo izdašan
  • za gašenje žeđi tijekom treninga
€ 20,39 € 33,99 (€ 67,97 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio sok od cikle

Alnatura Bio sok od cikle, 1 l

  • direktni sok
  • kvaliteta Naturland
  • veganski
€ 2,33 € 2,59 (€ 2,33 / l)

Dostava do 09. listopada

Organska veganska zamjena za mljeveno meso

Alnatura Organska veganska zamjena za mljeveno meso, 100 g

  • od graška i boba
  • dealna zamjena za meso
  • bogato proteinima
€ 2,60 € 2,89 (€ 26,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom

Alnatura Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom, 500 ml

  • napitak i sastojak
  • 100% bio uzgoj
  • slatkasto-aromatično s blagom kiselošću
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 09. listopada

BRAINEFFECT MCT C8 ulje

BRAINEFFECT MCT C8 ulje, 1.000 ml

  • neutralnog okusa i mirisa
  • proizvedeno u Njemačkoj
  • najbolje MCT masti (100% kaprilna kiselina)
€ 40,94 € 45,49 (€ 40,94 / l)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Criollo kakao prah sirovi Bio

Terra Elements Criollo kakao prah sirovi Bio, 500 g

  • prikladno za kreacije od sirove čokolade
  • za oplemenjivanje hrane, peciva i pića
  • nije alkalizirano
€ 25,64 € 28,49 (€ 51,28 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organska crunchy zob

Alnatura Organska crunchy zob, 750 g

  • hrskavo pečeno
  • oplemenjeno ljuspicama kokosa
  • izvrsnog je okusa samostalno ili s mlijekom i sl.
€ 5,12 € 5,69 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski kokosov napitak natur

Alnatura Organski kokosov napitak natur, 750 ml

  • 100% sok od kokosa
  • bez ikakvih dodataka
  • blagog i slatkastog okusa
€ 3,68 € 4,09 (€ 4,91 / l)

Dostava do 09. listopada

Original Ayurveda Ghee, Bio

Maharishi Ayurveda Original Ayurveda Ghee, Bio, 800 g

  • orašast okus
  • ghee od mlijeka sijena bez silaže
  • podnosi ekstremno visoke temperature
€ 35,99 € 39,99 (€ 44,99 / kg)

Dostava do 09. listopada

More Nutrition Zerup

More Nutrition Zerup, Peach Ice Tea (65 ml)

  • za 8-12 litara soka
  • bez dodanog šećera
  • veganski
€ 6,47 € 7,19 (€ 99,54 / l)

Dostava do 21. listopada

All Stars Oatcake zobena pločica

All Stars Oatcake zobena pločica, Müsli Yoghurt (80 g)

  • idealna za trening
  • izrađena ručno, s ljubavlju
  • pečena u pećnici
€ 2,06 € 2,29 (€ 25,75 / kg)

Dostava do 09. listopada

Organski kukuruzni mini à la vrhnje i luk

Alnatura Organski kukuruzni mini à la vrhnje i luk, 50 g

  • srdačno-pikantno i pahuljasto-hrskavo
  • pahuljasti kukuruz i kremasti okus luka
  • receptura bez glutena
€ 1,43 € 1,59 (€ 28,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio štapići od pira sa sezamom i crnim kimom

Alnatura Bio štapići od pira sa sezamom i crnim kimom, 150 g

  • orijentalna začinska nota
  • sa sezamom i crnim kimom
  • kvaliteta Demeter i veganski
€ 2,06 € 2,29 (€ 13,73 / kg)

Dostava do 14. listopada

ironMaxx Protein 30 pločica

ironMaxx Protein 30 pločica, Čokolada (35 g)

  • različite varijante
  • senzacionalan okus
  • svaka pločica sadrži 5 vrijednih vitamina
€ 1,07 € 1,19 (€ 30,57 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio pereci od pira

Alnatura Bio pereci od pira, 125 g

  • posuti sezamom
  • hrskavi i veganski
  • kvaliteta Demeter
€ 1,88 € 2,09 (€ 15,04 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio vafli od leće

Alnatura Bio vafli od leće, 100 g

  • bogati proteinima
  • bez glutena
  • za grickanje
€ 1,70 € 1,89 (€ 17,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kandisin Classic u obliku tableta

Kandisin Classic u obliku tableta, 90 g

  • bez kalorija
  • Iiealan za zaslađivanje kave i čaja
  • na bazi saharina i ciklamata
€ 6,20 € 6,89 (€ 68,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio keksi od zobi i pira

Alnatura Bio keksi od zobi i pira, 150 g

  • veganski
  • hrskavi i prhki
  • kvaliteta Bioland
€ 2,06 € 2,29 (€ 13,73 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio sitnozrnate zobene pahuljice (Demeter)

Alnatura Bio sitnozrnate zobene pahuljice (Demeter), 1 kg

  • vrlo dobra kvaliteta
  • za kašu, müsli, mesne okruglice i više
  • bogato hranjivim tvarima i vlaknima
€ 3,05 € 3,39 (€ 3,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Ulje crnog kima nefiltrirano bio

Ölmühle Solling Ulje crnog kima nefiltrirano bio, 500 ml

  • posebno gusto
  • blago pikantan okus
  • i za čistu primjenu
€ 28,79 € 31,99 (€ 57,58 / l)

Dostava do 09. listopada

HOYER Bio Manuka med

HOYER Bio Manuka med, MGO 400+ (250 g)

  • izvorno s Novog Zelanda
  • začinjeni okus
  • prikladno i za vanjsku primjenu
€ 46,34 € 51,49 (€ 185,36 / kg)

Dostava do 30. listopada

Alnatura Bio pšenično brašno tip 550

Alnatura Bio pšenično brašno tip 550, 1 kg

  • idealno za tijesto za pizzu i dizana tijesta
  • svijetlo mljeveno
  • bio kvaliteta iz Njemačke
€ 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / kg)

Dostava do 09. listopada

Willi Dungl BIO bomboni - Prijatelj grla

Willi Dungl BIO bomboni -​ Prijatelj grla, 65 g

  • slatki nadjev od šumskog meda
  • intenzivne biljne arome
  • s ekstraktom kadulje i bazge
€ 2,87 € 3,19 (€ 44,15 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Hrskave bobice (375 g)

  • sa zobenim pahuljicama
  • prirodna slatkoća
€ 7,82 € 8,69 (€ 20,85 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio krema od lješnjaka i datulja

Alnatura Bio krema od lješnjaka i datulja, 240 g

  • od samo 3 sastojka
  • prirodna slatkoća datulja
  • potpuno veganska
€ 8,45 € 9,39 (€ 35,21 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio vafli od leće

BIO PRIMO Bio vafli od leće, 90 g

  • bogato proteinima
  • 100% organska leća iz Turske
  • vegansko i bez glutena
€ 1,43 € 1,59 (€ 15,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g, Jogurt od limuna (500 g)

  • s izolatom sirutke, koncentratom sirutke, mlijekom i jajima
  • rajski kremast i prirodan okus
  • visok sadržaj proteina
€ 31,04 € 34,49 (€ 62,08 / kg)

Dostava do 09. listopada

All Stars Whey-Crisp Protein Bar

All Stars Whey-​Crisp Protein Bar, White Chocolate Cookie Crunch (50 g)

  • bez dodanog šećera
  • s oko 30 % bjelančevina
  • bez laktoze
€ 2,96 € 3,29 (€ 59,20 / kg)

Dostava do 21. listopada

Alnatura Bio brašno od pira tip 1050

Alnatura Bio brašno od pira tip 1050, 1 kg

  • idealno za kruh i peciva
  • blago mljeveno
  • bio kvaliteta iz Njemačke
€ 2,96 € 3,29 (€ 2,96 / kg)

Dostava do 09. listopada