Bake Affair Čajni medvjedići "Tropical Escape", 10 g
Voćni čaj za otapanje s okusom Piña Colade
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za 1 topli napitak
- i za izravno grickanje
- savršeno kao poklon
Opis
Čajni medvjedići "Tropical Escape" brenda Bake Affair omogućavaju voćni okus čaja ili se mogu jednostavno izravno grickati. Medvjedići su predivni i kao mali znak pažnje za vaše najdraže osobe.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1216 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101517700 |
| Br. proizvođača: | 1216 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Trinkwasser, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (Zitronensäure (E330)), arome, Bijeli čaj, Fruchtsüße aus Apfelsaftkonzentrat, Pflanzenauszüge (Saflor), koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1478 / 353 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 81 g |
| od toga Šećer | 71 g |
| | 4,7 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|