Cosmoveda Bio Musta Churna, 100 g
Indijski prah od gomolja oštrice!
€ 15,29 € 16,99 -10%
(€ 152,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prah korijena oštrice
- ljut, gorak i opor okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Musta (Cyperus rotundus) višegodišnji je šaš visine 30 - 40 cm s trobridnom stabljikom, listovima širine 4 - 7 mm i gomoljastim podankom, koji se koristi u ayurvedskoj prehrani.
- Opskrbljuje ljutim, gorkim i oporim okusima.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite četvrtinu mjerne žličice 2 puta s toplom vodom, između obroka. Dnevna doza od 0,60 g biljnog praha sadrži 5,28 mg polifenola.
| Br. proiz. | XAY-COS-120461 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4032108120461 |
| Br. proizvođača: | 120461-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Pamćenje i koncentracija |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
musta (okrugli šilj, Cyperus rotundus)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 3 g |
|---|---|
| musta (okrugli šilj, Cyperus rotundus) | 3 g |
| od toga polifenoli | 48,6 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|