Dodaci prehrani Classic Ayurveda

Različiti ajurvedski dodaci prehrani proizvedeni prema tradicionalnoj recepturi u izrazito visokoj kvaliteti.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Dobro za
Filteri

Dodaci prehrani: 28 proizvoda

Classic Ayurveda Shatavari tablete Bio

Classic Ayurveda Shatavari tablete Bio, 150 tab.

  • prirodne biljne tvari
  • Vata i Pitta se smanjuju
  • povećava se Kapha
€ 15,20 € 16,89 (€ 253,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Ashvagandha Churna Bio

Classic Ayurveda Ashvagandha Churna Bio, 100 g

  • tradicionalni ayurvedski dodatak prehrani
  • smanjenje Vate i Kaphe
  • vitalnost i snaga
€ 13,22 € 14,69 (€ 132,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Bhumyamalaki ekstrakt

Classic Ayurveda Bhumyamalaki ekstrakt, 60 kapsule

  • visoko koncentrirani ekstrakt 10:1
  • 600 mg bhumyamalakija po dnevnoj dozi
  • čista vegetarijanska ovojnica kapsule
€ 15,20 € 16,89 (€ 506,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda BIO Amalaki Churna prah

Classic Ayurveda BIO Amalaki Churna prah, 100 g

  • "plod mladosti i ljepote"
  • kremasti bijeli prah
  • uključuje 5 okusa
€ 14,21 € 15,79 (€ 142,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda HAIR&NAILcare*

Classic Ayurveda HAIR&NAILcare*, 60 kapsule

  • selen i cink za kosu i nokte
  • ekstrakt ashvagandhe i amle
  • školjka i ekstrakt tulsija
€ 28,89 € 33,99 (€ 963,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Shallaki ekstrakt, Boswellia bio

Classic Ayurveda Shallaki ekstrakt, Boswellia bio, 60 kapsule

  • standardizirano na 65 % bosvelijske kiseline
  • 600 mg ekstrakta tamjana po dnevnoj dozi
  • čista vegetarijanska ovojnica kapsule
€ 15,20 € 16,89 (€ 506,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda SUGARcare*

Classic Ayurveda SUGARcare*, 60 kapsule

  • krom za razinu šećera u krvi
  • sadrži vitamin B6 i cink
  • Gymnema sylvestre i čičoka
€ 34,84 € 40,99 (€ 1.161,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Guggulu ekstrakt

Classic Ayurveda Guggulu ekstrakt, 60 kapsule

  • visoko koncentrirani ekstrakt 10:1
  • 570 mg guggulua po dnevnoj dozi
  • čista vegetarijanska ovojnica kapsule
€ 15,20 € 16,89 (€ 524,14 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda LIVERcare*

Classic Ayurveda LIVERcare*, 60 kapsule

  • 120 mg kolina po dnevnoj dozi
  • ekstrakt guduchija i sikavice
  • ekstrakt tulsija, arjune i kurkume
€ 32,84 € 36,49 (€ 1.094,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda VATAcare

Classic Ayurveda VATAcare, 60 kapsule

  • 10 mg vitanolida po dnevnoj dozi
  • ekstrakt brahmija s bakozidima
  • sa shatavarijem, tulsijem i guduchijem
€ 27,89 € 30,99 (€ 871,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda PRANAcare

Classic Ayurveda PRANAcare, 60 kapsule

  • ekstrakt vase i tulsija
  • shilajit s fulvinskom kiselinom
  • s trikatu mješavinom i ekstraktom kurkume
€ 27,44 € 30,49 (€ 914,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda MEMORYcare*

Classic Ayurveda MEMORYcare*, 60 kapsule

  • 7,1 mg željeza po dnevnoj dozi
  • ekstrakt brahmija i mandukaparnija
  • sadrži bakozide i saponine
€ 32,84 € 36,49 (€ 1.094,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda AMA&AGNIcare

Classic Ayurveda AMA&AGNIcare, 60 kapsule

  • triphala i kalmegh u prahu
  • polifenoli i trikatu začini
  • 100 % vegetarijanske kapsule
€ 25,64 € 28,49 (€ 854,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Shatavari Churna Bio

Classic Ayurveda Shatavari Churna Bio, 100 g

  • tradicionalni ayurvedski dodatak prehrani
  • smanjenje Vata i Pitte
  • povećanje Kaphe
€ 13,31 € 14,79 (€ 133,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda BONEcare*

Classic Ayurveda BONEcare*, 60 kapsule

  • 144 mg kalcija po dnevnoj dozi
  • ekstrakt ashvagandhe i kurkume
  • školjka i ekstrakt shallakija
€ 28,79 € 31,99 (€ 959,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda WOMENcare*

Classic Ayurveda WOMENcare*, 60 kapsule

  • 144 mg kalcija po dnevnoj dozi
  • ekstrakt shatavarija i saponini
  • s vidari kandom, brahmijem i komoračem
€ 30,59 € 33,99 (€ 1.019,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda VITALITYcare*

Classic Ayurveda VITALITYcare*, 60 kapsule

  • željezo protiv umora i iscrpljenosti
  • cink za metabolizam makronutrijenata
  • ekstrakt ashvagandhe i shatavarija
€ 33,29 € 36,99 (€ 1.109,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda MENTALcare*

Classic Ayurveda MENTALcare*, 60 kapsule

  • 5,5 mg željeza po dnevnoj dozi
  • ekstrakt ashvagandhe i brahmija
  • tulsi, shatavari i mandukaparni
€ 32,84 € 36,49 (€ 1.094,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda HEARTcare*

Classic Ayurveda HEARTcare*, 60 kapsule

  • 1 mg vitamina B1 po dnevnoj dozi
  • prah arjune i ekstrakt gloga
  • s gugguluom, triphalom i trikatuom
€ 29,69 € 32,99 (€ 989,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda SENIORcare*

Classic Ayurveda SENIORcare*, 60 kapsule

  • 3,2 mg cinka po dnevnoj dozi
  • ekstrakt ashvagandhe i mandukaparnija
  • ekstrakt tulsija, arjune i guggulua
€ 29,69 € 32,99 (€ 989,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda NIGHTcare

Classic Ayurveda NIGHTcare, 60 kapsule

  • ekstrakt ashvagandhe i odoljena
  • 21,3 mg bakozida po dnevnoj dozi
  • ekstrakt brahmija i mandukaparnija
€ 25,64 € 28,49 (€ 854,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda SKINcare*

Classic Ayurveda SKINcare*, 60 kapsule

  • cink za održavanje normalne kože
  • željezo za stvaranje krvi
  • ekstrakt guduchija i prah manjishthe
€ 30,59 € 33,99 (€ 1.019,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda ACIDcare*

Classic Ayurveda ACIDcare*, 60 kapsule

  • prah školjki i ekstrakt amle
  • kalcij za probavne enzime
  • sa sladićem, cimetom i kardamomom
€ 29,69 € 32,99 (€ 824,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda EYEcare*

Classic Ayurveda EYEcare*, 60 kapsule

  • 3,2 mg cinka i 4,3 mg željeza
  • 550 mg ekstrakta triphale i amle
  • bogat izvor tanina
€ 35,99 € 39,99 (€ 1.199,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Amalaki tablete Bio

Classic Ayurveda Amalaki tablete Bio, 150 tab.

  • vitamin C vezan za tanine
  • "voće mladosti i ljepote"
  • obuhvaća 5 okusa
€ 15,20 € 16,89 (€ 253,33 / kg)

Trenutno nije dostupno

Classic Ayurveda Kurkuma kapsule Bio

Classic Ayurveda Kurkuma kapsule Bio, 180 kapsule

  • biljne tvari iz začina
  • 1533 mg začina u prahu po porciji
  • iz kontroliranog organskog uzgoja
€ 29,69 € 32,99 (€ 341,26 / kg)

Trenutno nije dostupno

Classic Ayurveda Guduchi ekstrakt

Classic Ayurveda Guduchi ekstrakt, 60 kapsule

  • visoko koncentrirani ekstrakt 10:1
  • 650 mg guduchija po dnevnoj dozi
  • čista vegetarijanska ovojnica kapsule
€ 15,20 € 16,89 (€ 475,00 / kg)

Dostava do 13. listopada

Classic Ayurveda MENcare*

Classic Ayurveda MENcare*, 60 kapsule

  • 3,4 mg cinka po dnevnoj dozi
  • prah ashvagandhe i gokshure
  • ekstrakt shilajita i guduchija
€ 33,29 € 36,99 (€ 1.008,79 / kg)

Dostava do 13. listopada