Vetain Svijetli tahini Bio, 200 g
Svestrani specijalitet od sezama za kreativnu kuhinju
€ 7,99
(€ 39,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- blag, uravnotežen okus sezama
- glatka, kremasta konzistencija
- bez palminog ulja
-
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ovaj svijetli tahini sastoji se isključivo od oljuštenih sjemenki sezama iz kontroliranog biološkog uzgoja. Nježnim prženjem i naknadnim finim mljevenjem nastaje namaz posebno glatke konzistencije i blage arome. Kremasta tekstura omogućuje svestranu upotrebu u kuhinji, primjerice kao osnovni sastojak za umake, dipove ili kao dodatak slatkim jelima.
Preporuka za konzumaciju:
Tahini se može koristiti kao namaz za kruh ili za oplemenjivanje dipova, umaka, orijentalnog hummusa ili pikantnih jela.
| Br. proiz. | VE-148 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4262420251905 |
| Br. proizvođača: | 148 |
| Marke: | Vetain |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Mus |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Bez dodatka šećera |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2826 / 675 kj / kcal |
| Masti | 62 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 9,3 g |
| Ugljikohidrati | 1,5 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 23 g |
| Sol | <0,01 g |
Sirovine
100 % prženi oljušteni sezam[1]
- sastojci iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Njemačka, support@vetain.de |
|---|