BlenderBottle

Boca jedinstvena poput Vas! - Bez BPA, praktičan i savršen suputnik u svakoj situaciji.

BlenderBottle je bestseler među bocama za piće i puno više od toga. Integrirana BlenderBall® metlica omogućuje savršeno miješanje sastojaka i tako kreiranje individualno sastavljenih proteinskih shakeova i više. Upravo je on 2000. godine postavio kamen temeljac tvrtke BlenderBottle i napravio revoluciju u načinu miješanja i uživanja u dodacima prehrani i sportskoj prehrani. Danas asortiman BlenderBottle proizvoda uključuje niz shakera, boca za piće i spremnika za pohranu, a svi oni impresioniraju svojom visokom kvalitetom i inovativnim konceptima.

Filtriranje i sortiranje

Cijena materijal Linije proizvoda
Filteri

BlenderBottle: 17 proizvoda

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml, Pebble Grey

  • s BlenderBall kuglom za miješanje
  • ne samo za shake, nego i kao super velika boca za vodu
  • jednostavno dodavanje sastojaka kroz široki otvor
€ 20,99

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle GoStak™ prošireni set - 2 x 150 ml

BlenderBottle GoStak™ prošireni set -​ 2 x 150 ml, White

  • 2 x 150 ml
  • nema vrećica i nema više nereda
€ 15,69

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml, Aqua Topt Flow

  • s BlenderBall kuglom za miješanje
  • jednostavno dodavanje sastojaka kroz široki otvor
  • sa Sport-Loop petljom
€ 17,19

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle Mantra™ Glass

BlenderBottle Mantra™ Glass, Spruce Green (600 ml)

  • uključen BlenderBall®
  • poklopac na zavrtanj
  • nema izlijevanja tekućine
€ 31,49 (€ 52,48 / l)

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml, Black

  • s BlenderBall kuglom za miksanje
  • jednostavno dodavanje sastojaka zahvaljujući širokom grlu
  • reljefne oznake za mililitre i unce
€ 10,49

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack, Teal

  • odvojiva ručka za nošenje
  • različite kombinacije slaganja
  • pogodno za perilice posuđa
€ 14,59

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml, Plum

  • s BlenderBall kuglom
  • ne samo za shake, nego i kao velika boca za piće
  • s praktičnom Sport-Loop petljom
€ 17,69

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Bottle Brush 2in1

BlenderBottle Bottle Brush 2in1

  • ručica koja ne klizi
  • čvrsta vlakna za tvrdokornu prljavštinu
  • s fleksibilnom mini četkom
€ 12,49

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • BlenderBall kugla
  • uključena 2 oblika za palačinke
  • silikon otporan na toplinu
€ 25,19 € 31,49

Dostava do 07. listopada

BlenderBottle Pro45 - 1300 ml

BlenderBottle Pro45 -​ 1300 ml, White

  • s BlenderBall kuglom za miješanje
  • jednostavno dodavanje sastojaka kroz široki otvor
  • oznake za mililitre i grame
€ 19,79

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml, Pebble

  • s BlenderBall kuglom za miješanje
  • jednostavno dodavanje sastojaka kroz široki otvor
  • oznake za mililitre i grame
€ 15,69

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle Radian Thermo nehrđajući čelik 770 ml

BlenderBottle Radian Thermo nehrđajući čelik 770 ml, Copper

  • s fleksibilnim, odvojivim remenom za nošenje
  • održava hladno do 24 sata
  • otvor za piće s čepom na navoj
€ 36,49

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle Marvel® - Radian™ termo nehrđajući čelik

BlenderBottle Marvel® -​ Radian™ termo nehrđajući čelik, Spider Man (770 ml)

  • ekstra veliki otvor
  • od nehrđajućeg čelika
  • 100% čvrsto
€ 45,49 (€ 59,08 / l)

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle GoStak™ Prošireni set - 4 x 40 ml

BlenderBottle GoStak™ Prošireni set -​ 4 x 40 ml, Crna

  • 4 x 40 ml posuda
  • nema vrećica i nema više nereda
€ 12,49

Trenutno nije dostupno

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml, Pink

  • s BlenderBall kuglom za miješanje
  • jednostavno dodavanje sastojaka kroz široki otvor
  • oznake za mililitre i grame
€ 11,99

Trenutno nije dostupno

BlenderBottle Pro Series 710ml

BlenderBottle Pro Series 710ml, Red (710 ml)

  • Izrađen od visokokvalitetne plastike
  • Sa širokim remenom za nošenje
  • 100% otporan na curenje
€ 16,19 (€ 22,80 / l)

Dostava do 16. listopada

BlenderBottle Tero

BlenderBottle Tero, Black (735 ml)

  • s neupadljivom ručkom za nošenje
  • poklopac na navoj
  • nije uključen BlenderBall
€ 16,69 (€ 22,71 / l)

Dostava do 16. listopada

To nisu obične boce:

  • Praktični držač (SportLoop) za jednostavnije prenošenje
  • Utisnute oznake za mililitre i unce za lakše doziranje
  • BPA -free (bez bisfenola) - Eastman Tritan - ovaj materijal sprječava širenje mirisa i pogodan je za pranje u perilici suđa
  • StayOpen Flip - ne pada prilikom pijenja
  • Ergonomski otvor za pijenje
  • Sigurnosni zatvarač
  • Gumirana ručka, praktična za držanje
  • BlenderBall miješalica od nehrđajućeg čelika 316 (medicinski, kirurški čelik) optimalno miješa prilikom protresanja
  • Prikladna je za skoro sve držače čaša u automobilima
  • Veliki otvor za pijenje