BioTechUSA Zero Sirup, Čokolada (320 ml)
Slatki dodatak jelima bez dodanog šećera
Značajke i prednosti
- bez dodanog šećera i masti
- vrlo nizak kalorijski sadržaj
- bez glutena i laktoze
-
Bez šećera -
Bez glutena -
Bez laktoze
Slični proizvodi
Opis
Zero Syrup omogućuje obogaćivanje slatkih jela, deserata ili napitaka, bez značajnog povećanja dnevnog unosa kalorija. Formula je osmišljena tako da u potpunosti ne sadrži masti ni dodani šećer. To proizvod čini prikladnim izborom za uravnoteženu prehranu ili tijekom faza smanjenog unosa energije.
Zbog tekuće konzistencije, sirup se izvrsno raspoređuje preko palačinki, zobene kaše ili jogurta. Sastav je također bez glutena i laktoze, zbog čega je svestrano primjenjiv u svakodnevnoj kuhinji. Praktična bočica za doziranje omogućuje jednostavno rukovanje i precizno porcioniranje prema Vašim osobnim potrebama.
Preporučena upotreba i čuvanje:
Konzumirajte sirup prema potrebi uz svoje obroke. Jedna porcija iznosi oko 5 ml. Prije upotrebe bočicu dobro protresti.
Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku.
| Br. proiz. | BIO-26007010200 |
|---|---|
| Sadržaj: | 320 ml |
| EAN: | 5999076233090 |
| Br. proizvođača: | 26007010200 |
| Marke: | BioTechUSA |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez šećera, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Bez šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati u hladnjaku nakon otvaranja |
Sirovine
voda za piće, sladilo (eritritol, Maltit, Sucralose), kakao u prahu s niskim udjelom masti, Bambus vlakna, stabilizator (Xanthan), kuhinjska sol, arome, konzervans (Natrijev benzoat (E211)), sredstvo za zakiseljavanje (Acidum Lacticum (mliječna kiselina)), Bojilo (Amonijev sulfit-karamelno bojilo (E150d), amonijačni šećerni karamel (E 150 c))
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 38 / 9 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Mađarska, shop.biotechusa.at |
|---|