Bake Affair Voćni čaj "Bunny Kisses Easter Wishes", 30 g
Voćni poljupci od uskršnjeg zeca
€ 5,09
(€ 169,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus trešnje i banane
- s jabukama i šipkom
- može se uživati toplo i hladno
Prikladno uz to
Opis
Uz voćni čaj „Bunny Kisses Easter Wishes“ uskršnji vam zec šalje voćne poljupce u vašu šalicu za čaj. Receptura čaja između ostalog sadrži jabuke, hibiskus i šipak te oduševljava blago slatkim okusom trešanja i banana. Zimi se čaj može uživati u toploj, a ljeti u hladnoj varijanti.
Preporuka za pripremu:
- Stavite 4 - 5 čajnih žličica čaja u čajnik.
- Prelijte s 1 litrom kipuće vode.
- Ostavite čaj da odstoji 10 - 12 minuta.
- Po želji zasladite šećerom ili medom.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1162 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120101517335 |
| Br. proizvođača: | 1162 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|