Atombody Oat Cake, 20 x 60 g, Toffee Caramel
Ukusno, zasitno i daje snagu
€ 25,80 € 27,80 -7%
(€ 21,50 / kg, Sve cijene sa PDV-om.
Značajke i prednosti
- pločica od cjelovitih zobenih pahuljica
- bogato vlaknima
- sporo i ravnomjerno oslobađa energiju
Opis
Ovaj paket sadrži 20 Oat Cakes pločica tvrtke Atombody. Ove ukusne pločice od cjelovitih zobenih pahuljica iznimno su bogate vlaknima i oslobađaju svoju energiju ravnomjerno tijekom dužeg razdoblja. Tako u izazovnim situacijama uvijek ostajete puni energije i koncentrirani.
| Br. proiz. | PT-9120129331142-Bundle |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.200 g |
| Marke: | Atombody |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, E - Kikiriki, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Sirovine
Oat Cake
45 % zobene pahuljice, biljna ulja (palma, Uljana repica, kokos, djelomično hidrogenirano palmino ulje), voda, emulgatori (mono- i digliceridi masnih kiselina, lecitin), regulator kiselosti (limunska kiselina), aroma, Bojilo (koncentrat karotenoida), zlatni sirup, 10 % kakao glazura s okusom karamele i čokolade (šećer, palmino ulje, sirutka u prahu (Mlijeko)), obogaćeno pšenično brašno (Calciumcarbonat, niacin, željezo, tiamin (vitamin B1)), Kakao prah (s malim udjelom masti), Kakao maslac, emulgatori (sojin lecitin), poliglicerol poliricinoleat, aroma, Bojilo (beta-karoten), demerara šećer, 4 % Zobeno brašno, jodirana sol (Sol, kalijev jodat), arome
Hranjiva vrijednost
Oat Cake
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1918 / 458 kj / kcal |
| Masti | 23,46 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 10,3 g |
| Ugljikohidrati | 53,26 g |
| od toga Šećer | 24,78 g |
| | 5,79 g |
| Sol | 0,46 g |