Apeiron Natural Care

Nježna prirodna kozmetika i dodaci prehrani

Apeiron nudi individualne i prirodne proizvode za svakodnevno blagostanje. Od 1999. godine Apeiron se kroz iskustvo i strast razvio u posebnog proizvođača ajurvedskih proizvoda.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Alergeni Tip kože Svojstva
Filteri

Apeiron: 26 proizvoda

Apeiron Ajurvedska biljna krema

Apeiron Ajurvedska biljna krema, 75 ml

  • nježno i zaštitno čišćenje
  • ugodan svjež okus
  • bez flourida i sastojaka koji rade pjenu
€ 6,29 (€ 83,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Relax sprej za noge i stopala

Apeiron Relax sprej za noge i stopala, 100 ml

  • jača i okrepljuje
  • uz rashladni učinak
  • protiv oteklina
€ 14,09 (€ 140,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Auromère biljna krema za zube prikladna i uz homeoterapiju

Apeiron Auromère biljna krema za zube prikladna i uz homeoterapiju, 75 ml

  • s 24 ajurvedska biljna ekstrakta
  • posebno prikladna za osjetljive zube
  • prikladna i za djecu
€ 6,29 (€ 83,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Auromère biljno ulje za usta

Apeiron Auromère biljno ulje za usta, 100 ml

  • biljni ekstrakti sa širokim spektrom učinaka
  • ulje sprečava širenje bakterija
  • jača desni
€ 23,99 (€ 239,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Ružina voda - vitalni sprej i tonik

Apeiron Ružina voda -​ vitalni sprej i tonik, 100 ml

  • osvježava i smiruje
  • čisti i bistri
  • nježno miriše
€ 15,59 (€ 155,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Auromère biljna vodica za ispiranje usta bez alkohola

Apeiron Auromère biljna vodica za ispiranje usta bez alkohola, 250 ml

  • također pogodan kod ntisaka u usnoj šupljini
  • idealno i za djecu
  • regenerira desni
€ 20,99 (€ 83,96 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Krema za ruke za intenzivnu njegu

Apeiron Krema za ruke za intenzivnu njegu, 75 ml

  • idealno za ispucale ruke pod stresom
  • štiti i omekšava ruke
  • brzo se upija
€ 12,09 (€ 161,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Pčelinji vosak - balzam za intenzivnu njegu kože u stiku

Apeiron Pčelinji vosak -​ balzam za intenzivnu njegu kože u stiku, 10 ml

  • njeguje kožu i usne
  • štiti ispucale, oštećene stranice kože
  • idealan za putovanja
€ 15,59 (€ 1.559,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Auromère biljni sprej za usta

Apeiron Auromère biljni sprej za usta, 30 ml

  • sa hranjivim eteričnim uljima
  • za svjež dah!
  • veganski proizvod
€ 10,99 (€ 366,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Osnažujući gel za pranje stopala

Apeiron Osnažujući gel za pranje stopala, 200 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • blago i osvježavajuće djelovanje
  • pogodan i za dijabetičare
€ 12,81 € 13,49 (€ 64,05 / l)

Dostava do 07. listopada

Auromère biljni koncentrat za ispiranje usta

Apeiron Auromère biljni koncentrat za ispiranje usta, 100 ml

  • za svakodnevnu higijenu usta
  • dugotrajna svježina
  • za uravnoteženu oralnu floru
€ 16,19 (€ 161,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Revitalizirajući fluid od ruže

Apeiron Revitalizirajući fluid od ruže, 30 ml

  • za normalnu do suhu kožu
  • ugodno lagana konzistencija
  • s vodom cvijeta ruže, bademovim uljem,
€ 14,81 € 15,59 (€ 493,67 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Auromère losion za njegu usana

Apeiron Auromère losion za njegu usana, 10 ml

  • ublažava ranice i zatezanje
  • idealan kod rana u kutovima usana
  • savršen kod neurodermatitisa
€ 13,79 (€ 1.379,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Auromère profilaks gel za njegu desni

Apeiron Auromère profilaks gel za njegu desni, 30 ml

  • umiruje afte i krvarenja
  • idealan kod dodirnih mjesta
  • pogodan i za djecu
€ 13,19 (€ 439,67 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Piling sapun za stopala

Apeiron Piling sapun za stopala, 100 g

  • uz opuštajući učinak
  • jača i umiruje
  • piling sa granulama plavca
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Zimski sapun cimet i kakao

Apeiron Zimski sapun cimet i kakao, 100 g

  • za tijelo, ruke i lice
  • nježno pjeni i ne sadrži palmino ulje
  • potpuno biološki razgradivo
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Auromère biljni sprej za usta prikladan i uz homeoterapiju

Apeiron Auromère biljni sprej za usta prikladan i uz homeoterapiju, 30 ml

  • praktičan za putovanja
  • bez mentola
  • veganski
€ 10,99 (€ 366,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Auromère koncentrat biljne vodice za usta prikladna i uz homeoterapiju

Apeiron Auromère koncentrat biljne vodice za usta prikladna i uz homeoterapiju, 100 ml

  • dopunjuje Vašu dnevnu njegu usta
  • njeguje usnu sluznicu i zubno meso
  • veganska
€ 15,09 (€ 150,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Aktivni balzam za stopala i tvrdu kožu

Apeiron Aktivni balzam za stopala i tvrdu kožu, 75 ml

  • za suhu, oštećenu i žuljevitu kožu na nogama
  • također za laktove, koljena i ruke
  • idealno za njegu stopala dijabetičara
€ 15,59 (€ 207,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Nim i glina - sapun sa biljnim uljima

Apeiron Nim i glina -​ sapun sa biljnim uljima, 100 g

  • dubinsko čišćenje pora
  • njegujući i obnavljajuće
  • također idealno za uklanjanje make-up
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Brahmi sapun od biljnih ulja

Apeiron Brahmi sapun od biljnih ulja, 100 g

  • iznimno njegujuće
  • snažan miris mente
  • fino pjenjenje
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od biljnog ulja - badem i divlja ruža

Apeiron Sapun od biljnog ulja -​ badem i divlja ruža, 100 g

  • za sve tipove kože
  • bogata i hidratantna formula
  • pogodan i za dijabetičare
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Amla - sapun sa biljnim uljima

Apeiron Amla -​ sapun sa biljnim uljima, 100 g

  • sa svježim mirisom limuna
  • regenerira kožu
  • Promiče degradaciju zagađivača
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Ashwaganda - sapun sa biljnim uljima

Apeiron Ashwaganda -​ sapun sa biljnim uljima, 100g

  • za pomlađivanje i toniranje
  • pogodan za kožu pod stresom
  • stimulira prirodne funkcije kože
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Apeiron Ulje za njegu noktiju

Apeiron Ulje za njegu noktiju, 50 ml

  • ugodna njega
  • za naglašene, napuknute i osjetljive kutikule
  • formulirano s čistim uljima
€ 13,09 (€ 261,80 / l)

Trenutno nije dostupno

Apeiron Krema Forte za ispucalu kožu

Apeiron Krema Forte za ispucalu kožu, 30 ml

  • za zahtjevnu kožu
  • regenerira i njeguje
  • pogodno i za dijabetičare
€ 15,79 (€ 526,33 / l)

Trenutno nije dostupno