Amaiva Bio moringa u prahu, 320 g
Idealno kao posip za mnoga jela i napitke
€ 22,49
(€ 70,28 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- čisti prah listova moringe
- nježno sušeno u hladu
- iz organskog uzgoja u Indiji
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Moringa u prahu sastoji se od prirodno sušenih listova drveta Moringa Oleifera iz organskog uzgoja u Indiji. Berba se odvija rano ujutro, prije nego što sunce može utjecati na sirovine. Zatim se svježi listovi peru i suše u hladu pri konstantnoj temperaturi. Kroz ovu tradicionalnu obradu čuva se prirodni profil lisnatog materijala. Prah je idealan kako biste jelima i napitcima dodali biljni dodatak.
Primjena:
1/2-1 čajna žličica s vodom 1-2 x dnevno.
Savjet:
Koristite Amaiva bio moringu u prahu za posipavanje salata, jela od tjestenine, rižota i još mnogo toga. Dodajte ga svojim pekarskim kreacijama, umiješajte ga u juhe, umake ili preljeve, a ovaj fini prah također je idealan za miksanje i shakeove.
| Br. proiz. | AMA-400575-1 |
|---|---|
| Sadržaj: | 320 g |
| EAN: | 4260446050243 |
| Br. proizvođača: | 400575-1 |
| Marke: | Amaiva |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav, Hvatači radikala i antioksidansi |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (5 g) |
|---|---|---|
| Vitamin A | 3.639 mg | 182 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 2,6 mg | 0,1 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 10,9 mg | 0,5 mg |
| vitamin B6 | 2,4 mg | 0,1 mg |
| vitamin C | 172 mg | 8,6 mg |
| vitamin E | 84,5 mg | 4,2 mg |
| Kalcij | 1.897 mg | 94,9 mg |
| željezo | 32,5 mg | 1,6 mg |
| | 473 mg | 23,7 mg |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1340 / 320 kj / kcal |
| Masti | 2,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 38,2 g |
| od toga Šećer | 14,7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 19,2 g |
| | 27,1 g |
| Sol | 0,3 g |
Sirovine
Moringa lišće u prahu[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Njemačka, service@amaiva.de, www.amaiva.de |
|---|