Alnatura Organska smeđa riža s divljom rižom, 500 g

Aromatičan i hranjiv prilog

€ 5,75 € 6,39 -10%

(€ 11,50 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 g

Na stanju od 12. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 14. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • hrskava tekstura i orašasti okus
  • mješavina 2 vrste riže
  • s ribom, gljivama i više

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio smeđa leća (Tellerlinsen), 400 g

Alnatura Organska smeđa riža s divljom rižom, 500 g € 5,75 (€ 11,50 / kg)
Alnatura Bio smeđa leća (Tellerlinsen), 400 g € 2,42 (€ 6,05 / kg)
Ukupna cijena: € 8,17
Opis

Sjajna mješavina riže za svakoga tko želi najbolje u dvostrukom sastavu: 20 posto divlje riže - koja je zapravo sjeme vodene trave koja se najčešće uzgaja na obalama jezera - i 80 posto smeđe riže dugog zrna. Zbog intenzivnijih orašastih nota ovaj se miks odlično slaže s jelima s gljivama, ribom ili aromatičnim povrćem poput šparoga ili kupusnjača. Svi sastojci Alnatura smeđe riže s divljom rižom potječu iz organskog uzgoja.

Preporučena priprema: Kao prilog za 2 osobe u 250 ml kipuće slane vode dodajte 125 g riže i lagano kuhajte oko 30 minuta, a zatim ostavite da nabubri.

Br. proiz. XPI-MM-110022
Sadržaj: 500 g
EAN: 4104420246447
Br. proizvođača: 110022
Marke: Alnatura
Vrste proizvoda: Hrana
Sirovine

80 % Smeđa riža dugog zrna[1], 20 % divlja riža[1]

  1. iz biološke poljoprivrede

Može sadržavati tragove badema, lješnjaka i sezama.

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1478 / 353 kj / kcal
Masti 2,1 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,6 g
Ugljikohidrati 73 g
  od toga Šećer 1,1 g
Balastne tvari / Vlakna 2,2 g
Bjelančevine 0,02 g
Sol 0,02 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Organska smeđa riža s divljom rižom

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder