Alnatura Bio timijan, 20 g

Trpko-začinskog okusa

€ 2,06 € 2,29 -10%

(€ 103,00 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 20 g

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bio kvaliteta
  • veganski
  • usitnjeni listovi
  • za krumpir, povrće i janjetinu
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio ružmarin, 35 g

Alnatura Bio timijan, 20 g € 2,06 (€ 103,00 / kg)
Alnatura Bio ružmarin, 35 g € 2,06 (€ 58,86 / kg)
Ukupna cijena: € 4,12
Opis

Bio timijan brenda Alnatura odlikuje se trpko-začinskim okusom. Izvrsno pristaje krumpiru, povrću i janjetini. Osušeni listovi odvojeni su od stabljike i usitnjeni, a tijekom kuhanja razvijaju snažnu aromu.

Br. proiz. XPI-MM-138514
Sadržaj: 20 g
EAN: 4104420028487
Br. proizvođača: 138514
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Začini
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na suhom, čuvati podalje od svjetlosti
Sirovine

Thymian[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio timijan