Alnatura Bio Pesto Rosso, 130 g

Za brzu pripremu

€ 2,96 € 3,29 -10%

(€ 22,77 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 130 g

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • proizveden u Italiji
  • s ekstra djevičanskim maslinovim uljem
  • rajčice i sir
  • Bio certificirano Bio certificirano

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml

Alnatura Bio Pesto Rosso, 130 g € 2,96 (€ 22,77 / kg)
Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml € 6,65 (€ 13,30 / l)
Ukupna cijena: € 9,61
Opis

Bio Pesto Rosso proizvodi se u Italiji od koncentrata rajčice, sušenih rajčica, ekstra djevičanskog maslinova ulja, suncokretova ulja, tvrdog sira i drugih sastojaka. Voćno-začinski okus izvrsno pristaje tjestenini, juhama i dipovima.

Čuvanje: Nakon otvaranja prekrijte uljem i čuvajte u hladnjaku.

Br. proiz. XPI-MM-243751
Sadržaj: 130 g
EAN: 4104420257344
Br. proizvođača: 243751
Marke: Alnatura
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Bio certificirano
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Sirovine

33 % dvostruki koncentrat rajčice, 17 % ekstra djevičansko maslinovo ulje[1], 17 % suncokretovo ulje[1], 13 % sušene rajčice[1] (sušene rajčice, voda, morska sol), 5,7 % indijski oraščići[1], 5,5 % pecorino[1], 3,8 % Basil[1], 3,4 % pinjoli[1], Jabučni sok[1], češnjak[1], morska sol

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1444 / 345 kj / kcal
Masti 31 g
  od toga Zasićene masne kiseline 4,5 g
Ugljikohidrati 7,7 g
  od toga Šećer 5,6 g
Balastne tvari / Vlakna 4,5 g
Bjelančevine 6,5 g
Sol 2,3 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio Pesto Rosso