Alnatura Bio namaz od povrća pečena paprika orah, 135 g
Duet za jesenski obrok
€ 2,79
(€ 20,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- veganska receptura
- orašasto-voćni okus
- 56 % povrća
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
U ovoj varijanti namaza susreću se aromatična voćnost pečene paprike i hrskava tekstura oraha. S 56 % udjela povrća, ne samo da bogato nadopunjuje obroke, već obogaćuje i razne kulinarske kreacije.
Napomena:
Nakon otvaranja potrošiti unutar 5 dana.
| Br. proiz. | XPI-MM-208501 |
|---|---|
| Sadržaj: | 135 g |
| EAN: | 4104420177543 |
| Br. proizvođača: | 208501 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Namaz |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
29 % Crvena paprika, 18 % crvena paprika na žaru[1], voda za piće, 9 % luk[1], Sjemenke suncokreta, suncokretovo ulje[1], Pasta od rajčice[1], 4 % orasi[1], sirup od agave[1], krumpirov škrob[1], koncentrat soka od limuna[1], morska sol, zgušnjivač (guar guma[1]), Slatka paprika[1], bijeli papar[1], ljupčac[1]
- Iz bioliškog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 779 / 186 kj / kcal |
| Masti | 14 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,5 g |
| Ugljikohidrati | 9,7 g |
| od toga Šećer | 6,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 3,2 g |
| | 3,6 g |
| Sol | 1,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio namaz od povrća pečena paprika orah
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.