Willi Dungl BIO bomboni "Natural Immune", 60 g
Slatka poslastica
€ 3,19
(€ 53,17 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- voćni okus divlje jagode
- prirodne arome
- s prirodnim vitaminom C
Opis
BIO bomboni "Natural Immune" puni su visokokvalitetnih organskih sastojaka. Zaokruženi su prirodnim vitaminom C iz trešanja acerola.
Prirodne arome borovnica, jagoda, višanja i crnog ribiza pružaju dodatnu voćnu notu.
| Br. proiz. | XPI-TK-73458 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 9001475034584 |
| Br. proizvođača: | 073458 |
| Marke: | Willi Dungl |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Biljni bomboni - Prirodni imunitet BIO
Hranjiva vrijednost
Biljni bomboni - Prirodni imunitet BIO
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1616 / 386 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 96 g |
| od toga Šećer | 77 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,03 g |
Sastav
Biljni bomboni - Prirodni imunitet BIO
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| vitamin C | 80 mg |
Tri slatkiša sadrže prosječno 15% dnevne doze vitamina C. Pobrinite se za raznoliku i uravnoteženu prehranu te zdrav način života.
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|